Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A székre rögzíthető vagy...

A székre rögzíthető vagy álványos etetőszék a praktikusabb?

Figyelt kérdés
Tapasztlat szülők véleményére lennék kíváncsiak, ti milyent vásárolnátok és miért ill. milyen használtok?! mi most szeretnénk venni, és nem tudom melyik lenne az ideális annyi fajta van!
2010. nov. 10. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A fiam csak 1 éves, de a mostani a harmadik etetőszékünk. Az első fa volt, amit szét lehet szedni asztallá és kis székké, utálta, mert kemény volt. A második is állványos volt, ez jó volt, de aztán rájött, hogy kitudd mászni és egyszerűen nem maradt meg benne. Ajándékba kaptunk egy asztalra szerelhetőset( [link] miénk piros). Nagyon gagyinak láttam és bevallom elő se vettem egy ideig, aztán mentünk vendégségbe,ezt a széket vittük és láss csodát a gyerek imádta. Azóta ezt a retrós asztalra szerelhetőset használjuk, és nagyon bevált:-)
2010. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1:O az asztalra rögzíthetősnek
2010. nov. 10. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Én látatlanban a székre szerelhetősre szavazok, Babymoov típusút fogunk venni (egyébként kiváncsi lennék én is, másnak hogy vált be). Ezt tartom a legpraktikusabbnak:

-kis helyet foglal

-később székmagasítóként is funkcionál (tálca nélkül az asztalhoz tolva)

-kisszékként is használható

-ö.csukható, hordozható

Az álványos a kicsi hely miatt nálunk kizárt, a fát fapadosnak tartom (bár biztos vannak kényelmesebb változatok is). Asztalra rögzízhetőt használunk a nagyiéknál, de sokáig alig látott ki belőle a baba, és hátránya, h nem tudod magad felé fordítani, így nehezebb etetni a benne ülő gyereket.

2010. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk állványos műanyag (dönthető, magassága állítható) van! Többet nem írok róla, mert már többször megkaptam itt, hogy fölösleges az ilyen etetőszék, pedig nem is a drága fajtákból való...

Gyanítom, hogy itt most is a székre/asztalra szerelhető fog nyerni.

2010. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem állványos etetőszékem van, használtan kaptam, így nem kellett foglalkoznom az etetőszék vásárlással. Annyira nem vagyok tőle eldobódva, ha vennem kellene, akkor biztosan nem ilyet vennék, pedig sok mindent "tud". Nagy helyet foglal el, nyakig ér a tálca a kislányomnak, és körülményes tisztítani, mert igaz, hogy a huzat letörölhető, de alá is befolyik a lecsöppent étel. Ha leveszem a tálcát sem fér oda az asztalhoz, a karfa útban van, és túl magasan is van benne a gyerek. A nagyinál ikeás antilop etetőszék van, azt szeretjük.

Az ülésmagasítóról nincs tapasztalatom, de összességében jobbnak tűnik. Megnéztem a babymoov kompaktot, nekem nagyon tetszik. Ami szerintem hátránya lehet, hogy csak akkor lehet beletenni a babát, amikor már tényleg stabilan ül. Ahogy elnéztem a képeken, oldalról nincs annyira fogva a baba, mint egy etetőszékben, így ha még billeg, dőlöngél, akkor még nem biztonságos neki.

2010. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ valóban h mennyi idős babának kell. Fiam már 13 hós és még mindig a hordozóban etetem, vagy az asztalra szerelhetőben (pirulós smiley), de most már muszáj venni egy rendes etetőszéket.

(babymoov-ot ajánló voltam)

2010. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mi 8 hónaposak vagyunk, de még nem tudja magát tartani rendesen, de a bébihordozóban nem nagyon fér már el, ezért lenne szükséges egy etetőszék.
2010. nov. 10. 19:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Fisher Price dzsungel ülésmagasító etetőszék erről mi a véleményetek? aki esetleg használta-ja is?
2010. nov. 10. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
jópofa, sokáig gondolkodtunk abban is, d4 a babymoov kényelmesebbnek tűnt. Van még egy ami eszembe jutott: IWH székmagasító a neve, ezt lehet dönteni is, hátha nektek pont az lenne a legjobb?
2010. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megoldottam :-), vettem egy IKEA-s antilop széket, meg a LIDL-ben egy Hauck típusú etetőszéket a későbbiekre, így most egy árából 2 székünk van, és mind a kettő tökéletes :-)
2010. nov. 22. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!