Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos a kisfiam. A...

10 hónapos a kisfiam. A homlokatetején ahol a koponyája kezdödik van egy kis dudor. Ez mindíg is így volt. Van valaki gyermekének még ilyen?

Figyelt kérdés

Az orvost megkérdeztem,ö azt mondta ha így is volt akkor ok.Figyelni kell,ha elkezd csúcsosodni,esetleg nöni akkor el kell menni rötgenre.Most még nem kell.Azt mondta erösek a csontjai.....

Azóta tiszta ideg vagyok.....


2011. jan. 28. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott fog majd a kutacs bezáródni. Idővel nem lesz majd olyan dudoros.
2011. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy a kutacs zázódása lenne.A lányomnak nem volt ilyen.

Az igaz,hogy akutacs felett van egyböl.

2011. jan. 28. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nekünk ugyan ilyen van, csak a bezáródott kutacs előtt. Most 16hónapos. Nálatok megállapítottak valamit? Milyen vizsgálatok voltak? Semmit nem tudok ezekről a dolgokról, a neten nincs semmi, és kétségbe vagyok esve, hogy esetleg lehet e bármi baja a gyerekemnek tőle. Kérlek írj!
2011. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Másik orvos azt mondta a fiamnak ilyen a csontja a koponyája.Nincsen semmi gond.Azóta nem is "foglalkozom " vele....

Remélem tényleg normális.....

2011. ápr. 14. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan normális! Köszönöm a válaszodat!
2011. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!