Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros a feneke, mivel kenhetné...

Piros a feneke, mivel kenhetném neki?

Figyelt kérdés
6hónapos a fiam,soha nem volt kicsit se piros a feneke,de 2-3napja nagyon az,de"csak"ott a nyilásnál,ha kicsit széthúzom,úgy látni,meg olyan érdes is kicsit ott neki.Mitől lehet?Kb 2hete kezdtük a hozzátáplálást,volt párszor mikor szegény nagyon keményet kakilt,mint a gyurma olyan volt...de erölködéstől nem lehet piros nem?Vagy igen?Vagy allergiás lenne valamire?Eddig mindig sudocremmel kentem neki,mióta megszületett,de az elmult pár napba bepanthennel kenem,de nem látok változást.Körömvirágkrémmel is próbáltam,de ugyanolyan sajnos...Van valami ötletetek mivel kenhetném neki,meg hogy mitől ilyen piros?
2011. jan. 27. 21:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
elirtam,nem popsitörlő,hanem popsikrém milyen van...
2011. jan. 27. 22:10
 12/16 anonim ***** válasza:

nekünk 2 kisfiunk van,mind a kettőnél Soducream-et használtam. a nagyobbiknak (32hónapos) soha nem volt piros a feneke, csak 1x a rota vírusoso hasmenés után, a kicsinek meg most lett piros (15 hónapos)és mind a kettőnél Gyógyszertári Bór-Cink olajas popsikrémet használok és 2 nap elmúlik.

Ha csak a végbélnyílás körül kicsit piros az nem vészes...Váltogassad a Neogranormonnal.ne a Bepanthennel.

minden jót.

2011. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én ha piros a popsija, kaki után kiviszem és a mosdókagylóban megmosom neki. Soha nem használok popsikrémet, ha piros max. éjszakára bekenem neki Neogranormonnal. 1 éves a kisfiam.
2011. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor csaknem biztosan a fogzástól van.

Első voltam.

2011. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!A fogzástól van valószinü.Nekem sem volt sosem a lányomnak piros a feneke,karácsonykor jött ki először,majd elmúlt,és most újra már 1 hete tart,most kezd alakulni neki,nagyon csúnya volt.Én is aloe vera sprayt használok rá,majd utána körömvirág krémmel kenem be.

Sajnos nekünk azt mondták,hogy hajlamos rá,úgyhogy minden fogzáskor ki fog jönni.Amit még ajánlottak,de nem próbáltam,hogy fürdés után kamillás vizbe üljön pár percig,majd száradás után hintőporozni.

2011. jan. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,kifogom ezeket próbálni,remélem valamelyik használ.
2011. jan. 28. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!