Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros a feneke, mivel kenhetné...

Piros a feneke, mivel kenhetném neki?

Figyelt kérdés
6hónapos a fiam,soha nem volt kicsit se piros a feneke,de 2-3napja nagyon az,de"csak"ott a nyilásnál,ha kicsit széthúzom,úgy látni,meg olyan érdes is kicsit ott neki.Mitől lehet?Kb 2hete kezdtük a hozzátáplálást,volt párszor mikor szegény nagyon keményet kakilt,mint a gyurma olyan volt...de erölködéstől nem lehet piros nem?Vagy igen?Vagy allergiás lenne valamire?Eddig mindig sudocremmel kentem neki,mióta megszületett,de az elmult pár napba bepanthennel kenem,de nem látok változást.Körömvirágkrémmel is próbáltam,de ugyanolyan sajnos...Van valami ötletetek mivel kenhetném neki,meg hogy mitől ilyen piros?
2011. jan. 27. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ne kend folyamatosan Sudocremmel, mert azt kúraszerűen kéne, amikor szükség van rá...

Amikor kipirosodik, akkor Aloe First sprayvel befújom minden peluscserénél és hamar elmúlik.

3 gyerek utáni tapasztalat...

2011. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
eddig soha nem volt vele gond hogy kentem,meg mindig csak az ujjam hegyével"belenyultam",és azt kentem rá neki,szóval még majdnem tele van a dobozzal,pedig már féléve használjuk naponta többször is.
2011. jan. 27. 21:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Neogranormon, de azt is csak addig használd, amíg piros. Lehet a kemény kakitól is.
2011. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
kipróbálom akkor,De ha már nem piros semmivel ne kenjem neki?
2011. jan. 27. 21:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Én canestennel kenem, de csak míg piros, amúgy hintőport használok.
2011. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

De, normál popsikrémmel, ami zsirositja a bőrt. Gyógyszertárban kapsz többfélét is.

Unoktesóm mindig kente Sudocremmel, mint te, ha kipirosodott, nagyon nehezen múlt el, mert hozzászokott a bőre a sudocremhez, igy hatástalan volt.

Én csak akkor kentem vele, ha gond volt (Aloe First sprax-vel befújom, száradás után Sudocrem, 1-2 nap alatt elmúlt mindig).

Ha folyamatosan kened vele, akkor nehezen fognak elmúlni a pirosodások.

2011. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fogzás?
2011. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a köv. vált be:nem használtam ilyenkor popsitörlőt, csak vizes vattát, egyik pelusozásnál Sudoval kentem, a következőnél pedig Bepanhtennel.Mindig csak vékonyan.
2011. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kentem szó kimaradt a Bepanthen után.Bocsi!Előző voltam.
2011. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor nem kenem neki ezekkel mindig,de mlyen normál popsitörlő van a gyógyszertárin kivül,mert azt nem szeretem,gusztustalan.Ezek a gabi..stb popsikrémekkel lehet,vagy azzal se csak ha piros?Amúgy a foga már 3hónapja "jön",csak még mindig nem bújt ki egyse sajnos,de 3hónapja szenvedünk vele.Duzzadt neki,1-2helyen már hegyesedik...lehet a fogzástól is piros?De akkor miért csak most jött ki?
2011. jan. 27. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!