Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is rosszul evő/válogató...

Másnak is rosszul evő/válogatós a babája?

Figyelt kérdés
Az enyém az, pl. most csak a főzelékeket akarja enni, tápszert alig, a tejpép még elmegy. 8 hónapos. Mit csináljak, beleerőltetni úgysem lehet.
2011. jan. 27. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk mindent esznek. Sajnálom. Talán várd meg, míg igazán éhes lesz, akkor tuti megeszi, amit adsz.
2011. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Sokáig nem volt ilyen gondom. Most már? 16 hónapos lesz. Belenéz a tányérba, ha nem tetszik neki, amit lát, ki se nyitja a száját, csak húzza el a fejét, és mondja: NEM!

Pfff....

2011. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy kihagyott egy étkezést, mert nem kellett neki a tápszer. 6 órán keresztül nem evett inkább. Utána már adtam neki mást, mert nem akartam éheztetni, de még akkor sem kellett volna neki.
2011. jan. 27. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tápszert adsz neki?


8 hónaposan egyébként én már csak reggel és este adtam tápit. Délelőtt gyümit keksszel, túróval, joghurttal, babapudinggal, stb, ebédre főzit, uzsira meg tejpépet, vagy ebéd maradékot, stb.

2011. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekem ilyen. Ha nincs kedvére való inkább nem eszik egész nap. Meg se kottyan nekik. Gyönyörűen fejlődnek, okosak, híznak. Hogy mitől azt nem tudom, mert van hogy két szelet párizsival elketyeg egy nap. De már rég letettem arról, hogy beletömjek bármit is. Megkérem, ha úgy van akár meg is etetem a nagyot is, ha úgy megeszi, de nem kifizetődő erőltetni.
2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy ő is keveset eszik, mégis egész nap mozog, szinte nincs egy nyugodt perce.
2011. jan. 27. 15:17
 7/10 A kérdező kommentje:

Kb, így néz ki egy napunk:


R: tápszer

T: gyümölcs

E: főzelék husival

U: főzelék/ tejpép

V: tápszer

Éjszaka is szokott inni tápszert.

De mostanában mindig elutasítja a tápszert.

2011. jan. 27. 15:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiammal ugyanez van.:(Mindent eszik,de tápszert nem.Ha teszek bele kekszet, vagy darát akkor eszi.Nem tudom miért.1 hete ezt csinálja.Jön a felső 2 foga.Mit lehet tenni?Encsi

2011. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdeztem, hogy milyen tápszert próbálsz adni neki? Esetleg valamilyen HA-sat? Mert ha igen, akkor azzal lehet a baj. A baba ismer már más ízeket, így a keserű tápszert nem akarja meginni. Ez elég gyakran elő szokott fordulni.

Ebben az esetben vagy sima tápszert kell megpróbálni adni neki, vagy a tápszerbe belecsempészni gyümölcslevet, pici kakaót, vagy karobport, esetleg maci kávét, hátha az ízesítettet elfogadja.

2011. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem HA-sat kap, hanem simát, abból is már 3 félét probáltam. Már mindennel próbáltam ízesíteni, hiába.
2011. jan. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!