Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pesztonka elektomos orszivóról...

Pesztonka elektomos orszivóról vélemények? Melyik a legjobb, ami nem porszivós?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam, szart sem ért. Nem szívta ki rendesen a trutyit. Bárki bármit mond, a porszi orrszi a legjobb.
2011. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk gracos orszívónk van ami elektromos nagyon jó
2011. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár hete hajítottam ki a kukába a Pesztonkát, mert semmit nem ért. Maradok a jól bevált poszívós orrszívónál. Így nem tudok másik elektromosat ajánlani.
2011. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó, nekünk is van. Az porszívós a legjobb, a gyerekdokik is ezt ajánlják.
2011. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, nem jó semmire. Porszívós az igazi. Az elektromossal csak kínoztam mert le kellett fogni, mégsem jött ki az orrából a trutyi. Ha már le kell fognom szegényt, legalább legyen eredménye!
2011. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nállunk bevált a pesztonka!
2011. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami nem porszívós az mind sz.r.

Tapasztalatból.Kipróbáltam egy jó párat!

2011. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!