Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerentetek aranyos ez a...

Szerentetek aranyos ez a kisbaba? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


mi a véleményetek erről a babáról?elfogulatlanok véleménye érdekelne.(arc nélkül ugyis mindenki jobban vállalja a véleményét)


2011. jan. 26. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
semmi extra. Már bocs.
2011. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
aranyos,de semmi extra, átlagos, nem csúnya, de nem is kifejezetten szép! Viszont kis vagánynak látszik, ami szerintem jó. A feje talán picit nagyobb, de lehet csak azért érzem így, mert az enyémnek pici feje van... egyébként ne törődj semmivel, mert a szépség mindenkinek más, és persze mindenkinek a sajátja a legszebb!
2011. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Első gondolatom a kisfiúról, hogy nagyon szép! Második gondolatom,hogy én is szeretnék egy ilyen szép kisfiút, persze sajátot, mert már van egy kislányom aki nekem a leggyönyörűbb.Aki azt mondja, hogy nem szép ez a kisfiú az írigy.
2011. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

A szépség relatív,mindenkinek más a szép...miért irigykednének?

Egyébként aranyos a baba,igazi fiús vonásai vannak..

Tiéd a baba?

Mért érdekel más véleménye?

2011. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aranyos!! Kicsit hasonlít a fiamra, a szeme formája és a picit elálló fülei :)
2011. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem is van kb ekkora fiacskám nekem persze ő a legszebb de a képen lévő is helyes, aranyos, olyan igazi fiúcska, zsivány a mosolya és igen inkább szépnek mondanám
2011. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem kimondotan aranyos.
2011. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tündérpofa! :D
2011. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aranyos!!!Mennyi idős?Az tűnt fel,hogy áll,de még nincsenek fogai.Az én fiam nagyon viccesen nézett ki fogak nélkül,így utólag visszanézve.De nagyon aranyos és barátságosnak tűnik a kisfiad!!!
2011. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!