Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámat szoktatom a szobájában...

Babámat szoktatom a szobájában alvásra miután sokáig velem aludt, én hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Nem tudunk már egymástól aludni rendesen ezért altattam a szobájába, de most hogy nincs ott velem annyira hiányzik, olyan mintha mostantól már nem lennénk olyan szoros kapcsolatban... elég érzékeny típus vagyok, ne nevessetek ki :(
2011. jan. 25. 22:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még valamit elfelejtettem, sírni sosem hagytuk, sikerült így alakítani az alvását.
2011. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves anyukák, köszönöm a válaszokat jó volt olvasni őket... A külön altatós anyukák meg nem rossz anyukák :) Csak mások. Én is külön ágyban voltam mégis nagyon közel állok mai napig az anyukámhoz... De a saját babámat nem tudtam volna külön ágyba rakni amikor megszületett.

Végül úgy oldottuk most meg, hogy a szobájába tettük vissza az addig abszolut használatlan kiságyát, leszedtük a rácsot az egyik oldalon és ott szoptattam meg és odabújok hozzá amig elalszik. Utána "eltorlaszolom" azt az oldalt és kijövök úgy mint amikor az én ágyamba alszik el. Többször ébredt de mindig megnyugodott amikor odamentem megöleltem. Hajnalban meg mikor kelt akkor visszahoztam az ágyamba hogy együtt durmoljunk még egy kicsit mert a reggeli együtt ébredésről még nem tudunk/tudok leszokni :) Remélem így működni fog és nemsokára csak hajnalba kel...

2011. jan. 26. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!