Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hamar estetek teherbe...

Milyen hamar estetek teherbe csaszarmetszes utan?

Figyelt kérdés
Azok az esetek erdekelnek, ahol 1 evnel korabban tortent ez meg.
2009. febr. 4. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9hós mult a fiam és januárban terhes lettem,de sajnos elment a baba.Remélem minnél hamarabb sikerül ujra.
2009. febr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel úgy a kérdést, hogy ne legyen félre érthető, ugyanis téged olyan esetek érdekeltek ahol a terhesség egy évnél korábban történt. Kaptál egy olyan választ ami teljesen megfelel a kritériumaidnak, 1 éven belül esett teherbe és elvetélt. Ebből az következik, hogy az ő szervezetének ez még sok volt. Érdemes jó bő két évet várni vele. Amúgy attól eltekintve, hogy te szoptatsz és nincs menstruációd lehetsz termékeny és eshetsz teherbe, de ez nagyon megterhelő a szervezetnek. Főleg egy császármetszés után.
2009. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egyenlőre nem akarunk másik kisbabát, 7 hónapja szültem, úgyhogy az eset nem rólam szól. Unokatesóm felesége szintén császárral szült, majd a szülést követően 6 hónapra ismét terhes lett. Mondták a dokik, hogy nem kockázatmentes a terhessége, az első 4 hónapban nagyon kellett vigyáznia magára. A kiírt napon szült, burokrepesztéssel és természetes úton egy egészséges kisfiút. Azóta is minden a legnagyobb rendben.

Gondolom ez legfőképp az anya állapotától függ, milyen gyorsan gyógyul, mennyire ellenálló és felerősödött-e a szervezete...

Minden jót!

2009. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat! Szoptatok, mar 5 honapja lassan, de ennek ellenere mult honapban megjott a menstruaciom, de most elmaradt, de a hasam nagyon sokat gorcsolt akor amikor ujra kellett volna jonnie, sot tejem is kevesebb lett ahogyan eloszor is amikor megjott, de megsem semmi...
2009. febr. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!