Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe rakjátok, ültetitek még...

Mibe rakjátok, ültetitek még önállóan ülni nem tudó babátokat?

Figyelt kérdés

A pihenőszéket és a hintát sajnos kinőttük. Ezek 9 kg-ig jók. Most mibe ültessem? Egy hét múlva lesz 6 hónapos.

Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 25. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak rövidke időre akarod (pl. etetés) akkor lehet pl. a hordozójába.

Hosszabb időre semmibe.

2011. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a döntehető etetőszékbe szokott lenni,vagy hordozóba,vagy csak fekszik és kész!
2011. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarod ültetni? Pl evéshez? Dönthető etetőszék.

Amúgy nem ültettem. Volt egy nagy plüss kutyánk, és annak nekitámasztottam néha, de nem ült ilyenkor. Így tudott nézelődni.

2011. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudott magától biztosan ülni, addig semmibe. Max. az ölembe. Etetéskor vagy az ölembe, v. hordozóba. Ha már megült magától, csak még imbolygott, akkor párnákkal kitámasztottam.
2011. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudott ülni,addig babahordózóba tettem etetésnél!Ha még nem tud ülni nem is szabad ültetni hosszabb időre mert így erőlteti a kis gerincét!
2011. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hordozóban "ültettem"
2011. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is babahordozóban etettük amíg nem tudott ülni.

Ha nem tud önállóan ülni és nem etetés miatt kérdezed,akkor ne ültesd csak úgy.Megterhelődik a gerince.

2011. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A hordozó, és a dönthető etetőszék van használatban nálunk is.
2011. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél 15kg ig jó hintát.
2011. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából a fogalmazásom rossz volt. :) Nem konkrétan ültetni akarom, hanem olyan félfekvő helyzetbe rakni, ahogy pl. a pihenőszékben volt. Csak azért,hogy nézelődhessen. Fekve nem nagyon szeret már lenni. Etetni még nem etetem, csak szopizik.

Még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor használatba veszem a hordozót. :)

Minden jót Nektek!

2011. jan. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!