Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a lányoma...

Hogyan szoktassam rá a lányomat hogy, , fordítva" aludjon?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy délelött csak fél órát alszik 10-kb fél 11ig.Délután 3 óra fele elalszik és alszik 5 ig. De igy este még 9 fél 10 kor fent van.
2011. jan. 25. 12:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt hogy 10 hónapos lesz.
2011. jan. 25. 12:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Reggeli után menj vele ki a szabadba legalább egy órára. Akkor elfárad és délelött fog többet aludni.
2011. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,csak az a baj hogy akkor meg elalszik a babakocsiba...
2011. jan. 25. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod átszoktatni? Lehet hogy neki így jó!
2011. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam hogy jobb lenne mert akkor este időben aludna..nem az a baj hogy fent van hanem az hogy a nagy sem tud tőle aludni( pedig külön szobában vannak...de hát panel..) ő most elsős,neki kell hogy kialudja magát.
2011. jan. 25. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok: akkor hagyd a kocsiban aludni akár két órát is.
2011. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia



Nekem is így alszik délelőtt, mi tízórai után sétálunk, 13.00 -kor ebédel, és utána alszik. Bár nagyon nehéz átszoktani bármire is, ha megvan a saját kis alvásciklusa.

2011. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Okés, lehet, hogy nem jön be, de az én lányom is hasonlóan aludt, mint a tied és mostanában kezd változni a napirendje. Egy éves, és mostanában egyre többször csak egyszer alszik, ebéd után. Ha délelőtt ébren tartod (játszol vele, stb) akko ebéd után tutira "kidől". Viszont három körül fog felébredni (uzsi időben) és este 8ra megint álmos lesz. Próbáld ki. Nekünk úgy tűnik, többnyire bejön.
2011. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,probálkozok,pont ma probáltam hogy egyszer alujon de csak 11-ig birta és csak 3/4 órát aludt,most kezd megint nyügös lenni.Az a baj hogy ha reggel elalszik a babakocsiba én hagynám aludni de ahhoz hideg van hogy kint legyünk orákat és a 3.on lakunk nem tudom kicsival együtt felhozni,(lift nincs).
2011. jan. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!