Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MENJUGATE oltás hány részből áll?

MENJUGATE oltás hány részből áll?

Figyelt kérdés

A lányom már megkapott 2 oltást, 7 és 9 hónapos korában. De a tanácsadáson szinte nekem esett az egyik védőnő, hogy miért nem kapta meg még a 3. részét? Elő is jegyzett minket jövő hétre. (Most 16 hónapos a lányom)

De a saját védőnőnk szerint csak 2 részből áll a Menjugate oltás. Szerinte összekeverték a Prevenarral, mert abból még tényleg nem kapta meg a 3. adagot (pedig elvileg a múlt hónapban a 15 hós oltással meg kellett volna kapnia).

A neten nem találtam igazán érdemi infot, általában csak 2 menjugate oltásról beszélnek, de találtam már említést 3. oltásról is. Nálatok hogy szokták?


(Fel fogom hívni természetesen a rendelőt, de előtte tájékozódnék.)


2011. jan. 25. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A csecsemőkor 1éves korig tart.Tehát akkor a te gyereked is fog kapni harmadikat ezek szerint.Akkor jól rémlett nekem is.
2011. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3 és fél éves a kisfiam, 2 db oltást kapott, 6 hós kora előtt. Nem kapott emlékeztetőt. Most már nem értem, eddig úgy tudtam hogy 2 kell belőle.
2011. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!