Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemyényetek a Donát...

Mi a vélemyényetek a Donát névről?

Figyelt kérdés
Szerintetek??Mi jut eszetekbe róla?Tetszik?
2011. jan. 24. 23:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nekem a volt. osztálytársam nagy szerelme jut eszembe róla. :)

Nem rossz név, és nem tucatnév, ami nálam pozitívum. :)

2011. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem is a kacsa jutott eszembe, bocsi. Amúgy nem jön be. De tényleg az a lényeg, hogy neked tetszen.

Viszont gondolj arra, hogy a gyerekek sokkal gonoszabbak mint mi felnőttek, és ha nekünk nem is jut a kacsa eszünkbe, na nekik fog és ki is használják. Biztos jó lesz ez neki? (még egyszer bocsi)

2011. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik bár én a kisfiam nem adnám!
2011. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az eléggé diszlexiás akinek a Donald jut eszébe róla, mert semmi köze a két névnek egymáshoz.

Szerintem jó név, érthető is, szép is, nem is felkapott de nem is olyan extrém ritka hogy 3szor visszakérdezzenek majd szegénynek mikor bemutatkozik hogy MI??

2011. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Dolald kacsa jut eszembe róla!Nekem nem tetszik..
2011. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, rajta volt a 3-as listan, de mivel a lanyunk Dori, a becezes - Doni - miatt nem lett volna szerencses 2 hasonlo hangzasu nev.

Szep nev, ritka, de en ismerek egy hazaspart, akinek Donat nevu kisfiuk van.

A kacsa soha nem jutott rola az eszembe!

2011. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Két Donát nevű kisbaba is van most a környezetünkben, de egyáltalán nem tetszik maga a név. Ráadásul nekem a Doni becenév nekem olyan nőies..
2011. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Keresztfiam Donát Kolos. Nekem sem tetszett eleinte, de megszoktuk és már nem is tudok más nevet elképzelni neki.


Egyébként ez a "Donaldozás" a mai gyerekek között nem elterjedt, mert most nem a Donald kacsás mese a menő, mint a mi gyerekkorunkban. Keresztfiamat még senki nem csúfolta, pedig már 6 éves.

2011. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Azért még irhattok!

De szerintem marad a Donát!:)

2011. jan. 25. 18:28
 20/23 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy maradt e a Donát név, de nekem nagyon tetszik. Ismertem is egy ilyen nevű fiút, soha senki nem csúfolta a kacsával, nem is értem másnak hogy ugrik ez be?? Pedig én nagyon szeretem azt a mesét, sőt a Donald név is nagyon tetszik és érdekes,erről se a kacsa ugrik be:)
2012. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!