Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Hamé márkájú bébikaja...

Milyen a Hamé márkájú bébikaja? 150ft-ba kerül.

Figyelt kérdés
Vettem 1 a kislányomnak,de nem tudom,hogy mennyire megbízható.Alma-Áfonyásat vettem.
2011. jan. 24. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
én nem vennék neki 150ft-os bébiételt.inkább kiadom érte a 300-350ft-ot de legalább megbízhatóbb
2011. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel én is így vagyok.:)Egyébkénte se etetem ilyenekkel csak ritkán,de akkor is a kecskemétit veszem.:)Hírtelen felindulásból vettem meg.De ügye nem csak a drága cuccok va jók.Egyébként meg a rossman-ba vettem.
2011. jan. 24. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én biztos meg nem venném,de a kecskemétinél meg jobb az univer,mert azt nem cukrozzák
2011. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én is szemeztem már vele, de végül nem vettem, mert Manócska nagyon finnyás, szinte csak a Hippből van olyan, amit megeszik. De ha az összetevőit olyannak látod, hogy az alapján ehető, és neki is ízlik, és nem is okoz panaszt, akkor miért ne...
2011. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

7,5 hónapos a kislányunk, 5 hós kora óta táplálunk hozzá. Főleg a kecskeméti bébiételeket szereti, de pl a Hame-ból nagyon imádja az alma-sárgabarackot, mert ebben van tejszín. Ezt 3 hete adtuk neki először, nagyon szereti.

Le lehet szólni a gyártót vagy a termék nevét, de attól mert ez vagy az kecskeméti vagy más ismert márka, még nem feltétlenül jobb. És pl a kecskeméti is folyton 199 Ft-ért adja a sütőtököt, brokkolit, sárgarépát, zöldbabot.

Egy próbát megér, nyugodtan adhatod a babádnak. Persze ez csak a mi véleményünk :)

2011. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kipróbálom,végülis nem lehet olyan rossz ha forgalomban van.:)
2011. jan. 24. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:

én csak azért nem vettem hamét, mert nem magyar... de nagyon haar leszokott a pépes ételekről a lányom, így már csak házikoszt jó neki :)


én pl. a hamé májkrémeket nagyon szeretem, biztosan finom a bébiételük is.

2011. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a májkrémből indulok ki, akkor jónak kell lennie. De még nem láttam sehol.
2011. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is vettem már a kisfiamnak nem lett tőle semmi baja.Nagyon ízlik neki az áfonyás.

De inkább Kecskemétit vagy Nestlét szoktam venni.

2011. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lányom evett már többfélét is ebből a márkából. Szereti, semmi baja tőle, bár először én is csak 1 db-ot vettem belőle.
2011. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!