Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor "kell"a babáknak figyeln...

Mikor "kell"a babáknak figyelni a nevükre?

Figyelt kérdés
Az én fiam 8 hónapos,és nem igazán figyel a nevére.Van olyan pillanat amikor ha szólítom rám néz,de lehet,hogy csak a hangra kapja fel a fejét.Minden más érdekli,minden zajra ,neszre felugrik és figyel!Némelyik szakkönyv 3-6 hónapos korig írja,másik egy éves korig.Nektek mikor kezdett figyelni a nevére?
2009. febr. 4. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8 hónapos babának annyi minden eltereli a figyelmét, annyi felfedezni való van, hogy nem mindig figyel a nevére. Az enyémek valamikor 7 és 9 hónapos koruk körül figyeltek igazán nevükre. Amit a könyvekről írtál, arra én mindig azt szoktam mondani, hogy biztos az írók elfelejtették a babákkal közölni, hogy mikor kell bármit is csinálniuk.:) Nyugodj meg, a tiéd is nem sokára figyelni fog! Ahogy írod, a hallása jó, tehát kár nyugtalankodni. Boldog babázást!
2009. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval! Az írók meg a könyvük..Na igen...Ezután már csak az a szép amikor egy olyan védőnőt kap az ember, akinek még nincsen gyermeke és így próbál meg tanácsot adni aztán vagy bejön, vagy nem.

Az én kisfiam most lesz 7 hónapos, de már elég régóta figyelget a nevére, bár van amikor hiába szólsz neki, mert valami más jobban érdekli.

2009. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A könyvek sok butaságot írnak. Kíváncsi vagyok én arra a 3 hónapos kisbabára, aki még általában hasra sem fordul, de hallgat a nevére... Beszélni még nem beszél 3 hónaposan? :-))) Én mostanában figyelem, hogy igazán hallgat a nevére, vagyis nem csak véletlenül figyel rá, hanem tényleg rendszeresen. Most 9 hónapos és egyébként egy mindenki szerint nagyon fejlett kisfiú.
2009. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,a megnyugtató válaszokat!
2009. febr. 4. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!