Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől jobb a babavíz, mint a...

Mitől jobb a babavíz, mint a sima szénsavmentes ásványvíz? Érdemes ezt adni a babának?

Figyelt kérdés
2008. jan. 26. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyik barátnőm vett egy készülékett ami kimutatja mennyi szennyeződés van a vízben. A babavízben sokkal több van mint a sima csap vízben. Felháborító. De a csapvíz se semmi. Láttam azt a sok trutymót benne. Na így bízzál a vízben. Én mindig felforralom amitt a gyereknek adok.
2008. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes a forralt és lehűlt víz.De ezenn felül használhatsz még víztisztító készüléket is.Már sokfélét lehet kapni.Ez bárkinek érdemes használni,nem csak a babának.
2008. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A babavíznek kevesebb az ásványi anyag tartalma, mint az ásványvíznek. Egy babának ugyanis nincs szüksége annyira,mint egy felnőttnek, illetve más arányban kell kapnia. Ezért csinálnak külön babavizet. De felesleges pénzkidobás az egész, hiszen gyerek is, felnőtt is ihat csapvizet, tökéletesen oltja a szomjat. A babának persze fel kell forralni, amíg nagyon pici, olyan egy éves koráig.
2008. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Hiába van felforralva a víz, a méreg és a klór nem jön ki tőle, csak a baci ami meghát nincs is benne, hiszen a sok klór kiöli. Nekem víztisztítóm van. Nem olcsó, de megéri. Én mondjuk kaptam, de amúgy is kiszorítottam volna. Egy 38 hetes kismama
2008. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy a babavíz csak üzleti fogás, legjobb a felforrt lehűtött víz.
2008. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A jó babavíz!



-Kémiailag nem kezelt!

-Kevés az ásványianyag-tartalma!

-Minél kevesebbet érintkezik a külvilággal!

-A mosott ruha, nem új ruha!

-A forralás jó, de melós és az előző veszélyekből 2 min tartalmaz!


KERMI forrásvíz vizsgálat: [link]

Dr. Török Szilveszter szakvélemény: [link]

Babavíz tanúsítvány (német): [link]


Részletek e-mailben...!

2009. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Legjobb a kútvíz beméretve nitrátra és felforralva!
2009. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!