Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan használjam a Suttogóban...

Hogyan használjam a Suttogóban leírtakat? Nincsen elég türelmem hozzá

Figyelt kérdés
Az altatással kapcsolatban felvesz/letesz-módszer. Én képtelen vagyok csak simizni, és suttogni a babámnak. Minden egyes alkalommal ringatom...igaz nagyon nehezen tud elaludni....
2011. jan. 21. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Márpedig muszáj lesz, mert ez a módszer lényege.

Ha nem ezt csinálod, nem fog beválni.


Férjed nem vehető rá, hogy időnként ő menjen, hátha több lelkiereje meg türelme van hozzá?

2011. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz a suttogót nem olvastam, én inkább az "Aludj jól, gyermkem " pártján vagyok, nekem az bevált. De amíg nincs hozzá türelmed, neki se állj, úgy úgysem fog működni. Akkor állj neki, ha tudod mivel jár, és abszolut elszántad magad. A gyerek megérzi rajtad, hogy bizonytalan és türelmetlen vagy, nem fog működni!

Nehéz, de végig kell csinálni, és ahhoz bizta türelem és elhatározás kell!

2011. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes, hidd el megéri.

Én mondjuk az Aludj jól gyermekem c. könyv tanácsait követtem (ez is hasonló), és az addig csak sokáig ringatva elalvó gyerkőcöm 3! nap alatt elaludt egyedül.

Az a 3 este persze nehéz volt, de nagyon hamar megszokta az esti rutint.

Fürdés, pelusozás, öltözés, cumi, morzsarongy, puszi aputól, anyutól, jó éjt, szép álmokat és kijövünk a szobából, becsukjuk az ajtót, 10 perc múlva már alszik is.

2011. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát lányok! Még ma elolvasom az altatós rész (100-adszor) és holnaptól nekifutok!

A baj az, hogy a férjem nem minden éjszaka van itthon (munka miatt), így minden rám marad. 11 éves nagylány (lecke, lelkizés stb.., ),2 éves "nagyfiú" és 5 hónapos manó.

Gondolhatjátok egy-egy este hogyan telik és 10 órára olyan vagyok, mint akin egy úthenger átment....

2011. jan. 21. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos nem könnyű akkor :(!

Én is elkezdtem a kisfiamnál a suttogót de aztán abba is hagytam! Én soha nem hagytam sirni akkor inkább elaltattam a kezemben!

Nekem sajni nem vált be egyik sem!

De remélem neked bejön!

Sok sikert és persze kitartást! :)

2011. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!