Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet nagykádban is?

Lehet nagykádban is?

Figyelt kérdés

3 hó és 5 kiló körüli babát lehet nagykádban fürdetni? ha igen, hogyan? ti hogy csináljátok?

az együtt fürdés nem valószínű, hogy menne, mert rendszerint egyedül fürdetek, apukája késő estig dolgozik


2011. jan. 21. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet de le fog szakadni a derekad. Viszont amikor már megül biztonságosan inkább akkor szokták nagykádba tenni .
2011. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kevés vizet teszel az aljára, ennyi (kb egy élére állított tenyérnyit)

Igazából lehet, csak szerintem nem kényelmes ott térdelni mellette.

2011. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor fürdettem a nagykádban amikor már stabilan ült egyedül is! Meg tudod fürdetni a nagykádban is ugyan úgy mint a kicsiben,csak kényelmetlenebb lesz mert le kell hozzá hajolnod!
2011. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a derekam sajna így is leszakad, gerincbeteg vagyok, úgyhogy akkor nagykád kilőve :-( asszem inkább veszünk egy nagyobb kiskádat, mert a mostanit, ami állványos máris kinőtte úgy néz ki. csak tudnám, hogy a nem állványos másik kádat hová fogom majd tenni...
2011. jan. 21. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Hokedlire, mosógépre, vasalóállványra, szennyesládára, kisasztalra... Mi is megoldjuk, nekünk sincs állvány a kiskádhoz.
2011. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 hós kora óta nagykádban fürdetünk. Nem lehajolunk hozzá, hanem odatérdelek a kád mellé, és kb a karomat/hónaljamat megtartja a kád pereme - így egész kényelmes. A kislányom meg háton fekszik, vagy átfordítjuk a pocijára és akkor ő tartja magát a sekély vízben. (Már 7 hós, de nagyon régóta stabilan kitartja magát. Persze azért ott a kezünk az álla alatt, nehogy megkóstolja a vizet). Amúgy nagyon élvezi és a kiskádat már nem is tűri el. :)
2011. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már 2 hónapos kora óta abban fürdetem, mert vettem ilyet:


[link]


Nagyon szeretem szerintem praktikus most 6 hónapos és még mindig ezt használjuk. Így fürdik velem is és apával is.

2011. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi! asztal, vasalóállvány és mosógép talán szóbajöhet, próbálkozunk majd.

kedves 16:05-ös :-) a fejtartással nálunk se lenne gond :-) a mozgásfejlődése jóval megelőzi a kortársait. az édesanyja viszont tropa, mármint én :-( az egyik térdemmel vmi történt a várandóság alatt és még nem látta doki.egy-két hete egyáltalán nem tudok térdelni, de ha végre megjavítják, akkor kipróbálom, amit írtál. addigra még nagyobb lesz a babám is :-)


17:05-ösnek üzenem: ilyen "célszerszámot" láttam a minap a bizományiban 1700 körül volt az ára, de ott azt mondták, hogy ezt csak kiskádban lehet használni. pontosan ugyanilyen volt és hogy a tetejét kell a kiskád peremébe akasztani, nagykádba nem jó. most akkor mégis? :-O

2011. jan. 21. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, amit írtál a kis kád szélében lehet fix-re tenni, de az alja tapadókorongos (4db) amivel nagyon jól rögzül a nagy kád alján is. És gondolom nem hagyod ott. Ha együtt fürdés van akkor meg kénytelen vagy a lábad közé venni (mi másképp nem férünk) és akkor meg Te tartod. Tehát szerintem nagyon jó! Annyiért meg főleg...
2011. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó kis link, de ennél ugyanúgy a kád mellett térdelsz szóval innentől kb semmi értelme.
2011. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!