Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megzavarnám ezzel a 2 hetes...

Megzavarnám ezzel a 2 hetes babámat?

Figyelt kérdés
A szüleim berendezkedtek a kisfiam születésére, ők is vettek kiságyat, és nagyon szeretnék ha már mennénk hozzájuk. Kb. 10 percre laknak tőlünk, kocsival jönnének értünk. Nekem nagyon jó lenne, mert sokkal többet tudnék pihenni. A szüleim vállalkozók, így amíg alszik a baba, tudnák az ügyeiket intézni. A férjem késő estig dolgozik, tehát neki mindegy hogy hol vagyunk, ill. ő is örülne ha "jó" helyen tudna minket. Szóval mindenkinek jó lenne így, csak azt nem tudnom, hogy ezzel nem zavarnám meg a babámat? Vagy akkor ő így szokja meg, hogy itt is van meg otthon is?
2011. jan. 21. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy zavarnád meg ha Te nyugodt kipihent vagy neki is jó.

A szüleid is látják a babát Ő meg bárhol elalszik ha kényelmes neki és elég fáradt.


Ebben a korban a cumizavar az esetleges zavaró tényező...

2011. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond. Az ilyen pici babák hihetetlenül rugalmasak. Nekik elég egy kényelmes fekhely, és hogy mama mindig kéznél legyen, ha szükség van rá... :o)

Ha egy évesen próbálnád ilyesmire szoktatni, nehezebb lenne...

2011. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy zavarod meg!Én is átmentem volna, de apa itthon dolgozik, szóval jó volt így.

Viszont 3 hónapos most a kisfiam, és át szoktunk menni anyumékhoz ott aludni...anyum meg húgom nagyon jól elvan kisfiammal, én meg tudok pihenni.

2011. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarja meg! Kislányom szintén 2 hetes volt, mikor elmentünk anyósomékhoz 2hétre, mert jobban tudtam én is pihenni, ők meg babázni akartak. Semmi gond nem lett belőle.
2011. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2011. jan. 21. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha minden nap itt is, ott is van, akkor mind a két hely az otthona lesz, és a szüleidet is meg fogja ismerni. Szerintem ebből semmi gond nem lehet, sőt még pihenni is tudsz. Most még keveset érzékel a környezetéből, de később szerintem jó lenne valamilyen takaró v. alvós játék, amit mindig visztek magatokkal, vagy mindkét helyen ugyanolyan van.
2011. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet!
2011. jan. 22. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!