Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinájak másképp?!

Mit csinájak másképp?!

Figyelt kérdés
5 hós kisfiam múlt hét csütörtökig kizárlag anyatejes volt. Az óta esténként SINLAC.ot kap, valamint kóstolgatjuk a gyümiket is (kevesebb lett a tejem). Újszülött korában ill. 3,5 hós koráig este 9-tól reggel 6.ig aludt. Mostanában 3-szor ébred és cicizik. Hiába táplálok hozzá ( nem is keveset 200 Sinlac), mégsem alszik 3 óránál többet egyhúzomban. Már kivagyok telejsen....
2011. jan. 20. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg neki este tápszert adni,vagy próbáld meg serkenteni a tejtermelődést hogy többet tudjon szopni napközben.Gyümi után is szopjon.
2011. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Ugyanez van nálunk is. 5 hósak az ikerfiaim, nekem is kb 3-4 hósak voltak mikor szinte átaludták az éjszakát, mióta hozzátáplálok, illetve kiváltottunk étkezéseket, hihetetlen adagokat esznek, szépen nőnek, és van hogy 6-10 szer kelek hozzájuk éjjel (persze a kettőhöz együtt). :-(

Bocs az off-ért.

2011. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Sinlac péptől állítólag szomjasabbak a babák.... Próbálj neki este teát is adni. Én úgy szoktam h evés előtt vagy közben kínálom teával...
2011. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Megpróbálunk inni, hátha segít...majd lesz valami. Egyszer csak túl leszünk ezen is!!!:)
2011. jan. 21. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!