Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a bugyi...

Mi a véleményetek a bugyi pelenkákról?

Figyelt kérdés
Kislányom egy éves, szépen megy már, és nem tudom érdemes-e próbálkoznom ilyennel, vagy maradjak a hagyományos tépőzáras típusnál.
2011. jan. 20. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi használtuk.Én szerettem de nem azzal szoktattuk szobatisztaságra!Egy próbát megér.
2011. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi Libero-s bugyipelenkát használunk, könnyű feladni rá, mert nem nagyon szereti a pelenkázást, ezt hamar feladom rá és már mehet is, de sokszor kifolyik a pisi. Egy éves a kisfiam.
2011. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Liberos van nekünk is. kislányom utálja ha pelenkázom, kész katasztrófa egy pelenkázás, izeg-mozog-forog. ezzel könnyebb, gyorsabb, egyszerűbb:)11 hós kora óta használjuk.

éjjel a másikat kapja, mert több pisit szív fel, mint a bugyis.

2011. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk nagypapi vett véletlenül, szintén Libero-t.

Hát nekem abszolut nem jött be, nagyon vágta a fiam combját, mégis mindig kipisilt belóle.

Én alig tudom felráncigálni rá, apa tartja közben. Családban-barátoknak elosztogattam a nagyját, alig várom hogy elfogyjon.

2011. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem most még maradj a hagyományosnál, úgyis most még bodyt hord.

Nyáron, ha jön a szoknya-póló időszak, akkor praktikus a bugyipelus, mert a hagyományoshoz kéne még body is, de az már meleg a pólóval.

Éjjelre nem jó a bugyis, mert nem fér bele sok pisi.

Mi csak nyáron használtunk bugyisat kb 2 hónapig.

Most 2 éves.

2011. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Szívesen fogadok még tapasztalatokat!
2011. jan. 20. 23:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,mi azért használtuk,mert nem engedte magát pelenkázni,így gyorsan ráhuztam és kész.Viszont ami hátrány,le kell vetkőztetned alul teljesen hogy rá add.Ez főleg a harisnyás időszakban rossz.Levenni más,mert elszakitod oldalt.Nyáron tényleg jó használni,mikor polot és szoknyát vagy rövid gatyót adsz rá.
2011. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a liberó a legjobb,majd a huggies és végül a pampers.A tescos már nagyon vastag esetlen.
2011. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 21. 00:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Így télen nem praktikus szerintem. Mert harisnyát, nadrágot teljesen le kell venni , a másiknál csak letoljuk. De nyáron visszatérek rá, nekem nem volt gondom vele. Liberó volt.
2011. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!