Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenki gyereke elalszik...

Itt mindenki gyereke elalszik egyedül,5 perc alatt a kiságyban? Csak én szenvedek az altatással?

Figyelt kérdés
Próbálom úgy csinálni ahogy itt olvasom, hiába teszembe a kiságyba,hiába maradok ott, hiába jövök ki, ugyanaz van, bőgés a végletekig. Nem bírom hallgatni, már beleremeg az egész gyerek annyira sír, ezért felveszem és ringatva vagy az ölemben elalszik. (1 éves)
2011. jan. 20. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dehogy!!

22 hós, már nagyon régót nem aludta kisáygában.

Ebéd után simán elelszik a nappaliban a járókában, de este hallani sem akar, arró, hogy a kiságyában aludjon.

Amikor kb 2 hónapja, próbltuk, hogy otthagyjuk, simán kimászott belőle.

Az a baj, hogy mi meg galériaágyon alszunk, így ha vennénk a kicsnek egy neverő, félő, hogy éjjel lemászna róla és elkezdene felmászni ami ágyunkra..még belegondolni is rossz.

2011. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam kicsit, hogy nem vagyok egyedül. Nappal ha nagyon álmos hamar elalszik a kezemben, ha nem annyira, akkor kb. fél óra. Rengeteget megiszik elalvás előtt ha nem adok neki ordít. A cumit kiköpi. Elég nehéz már ringatni, mert 11 kg a szentem, de ez van. Kb. 6 hónapos koráig ha elkezdte dörzsölni a szemét, betettem a kiságyba, bekapcsoltam neki lady gaga alejandroját, és fél perc alatt elaludt. :) Mostmár ez se megy. Éjszaka a vacsi után elalszik, 1-2 óra körül felsír olyan fájdalmasan, gondolom a fogai miatt, most kezd bújni a 6., ha nem veszem ki időben, akkor megint csak bőgés van, de ahogy kiveszem már a kezemben vissza is alszik. Na ezt 4-5 alkalommal játszuk el egy éjszaka. Van hogy reggel 5 körül megébred, és meg kell hogy etessem, mert hiába itatom, 10 perc múlva megint felébred. Altatásnál ha melléfekszem nem alszik el, nekiáll mászni, ha kiságyba teszem le, ott meg feláll. Szóval ezek vannak, kitartás mindenkinek! :)
2011. jan. 20. 18:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én babám, még csak 4 hetes, de még egyszer nem aludt el a kiságyában egyedül egymaga, pedig már annyiszor próbáltuk. Mindig csak mellen, vagy nagy ritkán ringatva. És ha el is alszik, ahogy felvenném, berakni a kiságyába, álltalában egyből felkel. Egy válaszoló írta,h. nem baj,ha csak úgy alszik el, ha ringatod, nem kötelező az egyedül elalvás. Csak ugye borzasztó az,h. egy éjjel felkel a baba 5x 6x, és te is keljél vele, és ringasd 5x 6x, míg el nem alszik újra, közben a fáradtságtól, meg majd össze esel. Mennyivel könnyebb lenne, ha megetetnéd az ágyadba, vagy adnál neki inni, és utána magától vissza aludna. :S

Egy kicsit kimerült anyuka.

2011. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sem alszik el egyedül még mindig pedig már 20 hónapos!

Én délben is szenvedek vele meg este is!

Ő kéri be magát az ágyába de nekem ott kell lennem mellette és úgy elalszik az a fő,hogy lásson hogy én ott vagyok!

Én nem szólok ilyenkor már hozzá csak simizni szoktam ha megunom akkor csak oda ülök mellé és kész!

kb. 30 perc mire elalszik!!

De az én kisfiam még énekel még táncol a kiságyába de ha kicsit erélyesebben rászolok akkor lefekszik és 5 perc alatt el is alszik :D

Én soha nemtudtam sirni hagyni pedig annyiszor megfogadtam hogy alkalmazom a suttógot stb. de nem volt szivem!!

Én 16 hónapos koráig kézben altattam és utána leszokott magától erről!

Én csak azt tudom mondani,hogy kitartás majd csak változnak :)

2011. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!