Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesen mitől lehet...

Másfél évesen mitől lehet véres a széklete?

Figyelt kérdés
Hasmenése van két napja,már iszonyúan piros a feneke,szellőuzik napközben,kamillával mosom,kenem minden félével,de nagyon ronda.Mostmár kis véres nyálkát is láttam benne. Másfél hete köhög is és taknyos,járjuk a dokit állandóan (ezelőtt sosem volt beteg).Kb óránként megy a hasa és mindig csak egy kicsi van a pelusban.Lehet hogy tejallergia?Még szopik.
2011. jan. 19. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Vérhastól pl. Jó lenne elvinni az ügyeletre. Csak úgy megnyugtatásképpen.

Vagy kolera. Bocs, de beutazó behozhatja azt is.

2011. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisnita ***** válasza:
Fú ez elég durva:S Ez a véres nyálka csak mától van? A doki mit mond mi baja van? Írt fel valami gyógyszert neki? Én mindenképpen felhívnám telefonon a gyerekorvost és rákérdeznék, hogy ez mitől lehet és hogy be vigyem-e az ügyeletre.
2011. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasmenése és utána véres volt a kaki.Kiderült, hogy nyers csirkehústól vagy tojástól kapta el.Valószínüleg megfogta a vágódeszkát vagy valamit, amin vágtam a husit.Vidd el orvoshoz és vesznek székletmintát aztán majd kiderül.
2011. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vérhas hányással és magas lázzal jár... lehet polip is, barátnőméknél volt mire kórházba vitte addigra leszakadt neki és nem kellett műteni. Amúgy nem kemény neki a kaki? Nem lehet hogy olyan kaját kapott???
2011. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tejallergiás a fiam , nekünk ilyen tapasztalat nem volt... Lehet csak kikészült a popsija. Ne gondolj a legrosszabbra mint írtam a vérhas az elég kemény tünetekkel párosul. Vidd dokihoz amint lehet és megnyugszol
2011. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a kakira/fenékre nincs tippem, de ha ilyen nehezen javul, nem lehetne inkább a dokit kihívni? Ebben a takony időben sokkal könnyebben felülfertőződnek a rendelőben, mint azt gondolnánk! Adj neki Béres cseppet, szerintem segíteni fog.
2011. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Holnapra vagyunk visszahívva,tehát holnap mindenképp megyünk.Kap hasfogót,eddig eredménytelenül.A vérhassal jól rámhoztátok a frászt,nekem csak a laktózérzékenység vagy tejallergia jutott eszembe.Holnap kiderül,de aggódom.Tisztába tenni meg kész művészet,nagyon fáj neki,ahogy hozzáérek.
2011. jan. 19. 19:33
 8/10 kisnita ***** válasza:

Szia!

Na mi a helyzet? Hogy van a gyerek? Mit mondott a doki?

Remélem nincs komoly baj. Majd írj ha tudsz. Üdv.

2011. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Holnap lesz eredmény a széklet mintából,úgy néz ki,campilobakter vagy szalmonella.A doki szerint.Holnap biztosat tudok,majd megírom.De már jobban van a hasfogótól.
2011. jan. 24. 13:16
 10/10 kisnita ***** válasza:

Szia!

Remélem minden rendben a gyerkőccel. :)

2011. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!