Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszhatok 4 hós kislányom...

Mit játszhatok 4 hós kislányommal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem velem nincs el, a kiságyan a játékok között, a játszószőnyegen viszont igen. A mondókákat beszélgetést csak 5-10 percig viseli el. NAgyon szeretnék tartalmasan több időt tölteni vele.
2011. jan. 19. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nagyon szeretik a direkt köhintést,hapcizást.Élvezi,amikor látja magát a tükörben.Továbbá ha megfogod két kis kezét,s az arcodhoz paskolva mondogatod,hogy:tapi tapi babának,egyet meg a mamának.Nagyon fog neki tetszeni :)
2011. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én örülnék, hogy szépen játszik egyedül is. az én lánykám is ilyen. persze, a közelében vagyok, beszélek hozzá, éneklek neki, de nem hurcolom egész nap. viszont tisztábatételkor masszírozom, nagyon szereti!
2011. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoktam mondókázni, és az arcos simizóst és a tapsizóst is de mintha hosszabb távon a kiságyban jobban ellenne magában a játékokkal.
2011. jan. 19. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet úgy szokta meg,hogy egyedül játszik.Az én babám max.fél órát van el a kiságyában a játékokkal.Gondolom azért,mert úgy szoktattam,hogy többet játszott velem,s ez hiányzik neki...első voltam.
2011. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!