Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után ismerted ki a...

Mennyi idő után ismerted ki a babád sírását, hogy mikor miért sír?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
1-2 nap
2011. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A korházba szerintem még a gyerkőc csak a hangszálait próbálgatta,mert mindig ugyanúgy üvöltött. De amikor hazaértünk, megváltozott. Kb 1 hét kell neki, hogy a baba is megértse ,ha másként sír, akkor annak jelentése van.
2011. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En csak 12 het utan amikor mar elmult a hasfajasa. Addig sokat sirt es csak talagattam, hogy most a pocija faj, ehes... Ahogy a hasfajas idoszaka elmult nem sirt annyit csak ha ehes volt, faradt, kakis volt a pelus. Igy konnyebb volt talalgatni amig ra nem jottem mi miert van. :)
2011. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos bennem volt a hiba, de csak hónapok múlva volt érezhető számomra a differencia a sírások között.
2011. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár hetes korában már stabilan meg tudtam mondani, hogy miért sír.
2011. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz,3-4 hét múlva már a zsigereimben éreztem,hogy most miért sír
2011. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 hetes most, felismerem a különböző sírásokat, de nem tudom melyik miért van. olyan rossz. hogy lehet rájönni miért sír? mert sokszor végigzongorázom, hogy pelus, nyűgős éhes stb. és még mindig sír....
2011. jan. 19. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:

14:58-as vagyok!

Suttogó első részében le van írva,hogy melyik milyen sírás!Jó persze nem mindeggyik igaz minden babára de énnekem sok ráillet a fiamra!Pl:a köhögésszerű sírás(2 köhögés majd hosszú lááááá) az tuti éhség jele!

2011. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!