Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év fölötti anyatejes babának...

1 év fölötti anyatejes babának adtok tehéntejet?

Figyelt kérdés

Ha igen,milyen formában?

Vagy inkább babatejet adtok?

Mert ha jól tudom,3 éves korig inkább a babatejet,tejitalt ajánlják.


2011. jan. 18. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kapott már egy évesen, UHT-s tejet adtam neki. Először felesen a másfél %-osat, később simán. A babatej sztem csupáncsak üzleti húzás, nem foglalkozom ezekkel a teóriákkal. Most 19 hónapos, házi tehéntejet iszik, mai napig szopik mellette. De az már csak nyugigumi, nem kaja. :)
2011. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
1 éves kora óta tehéntejet iszik,0.5%-osat.Jobban szereti,mint a tápszert,illetve babatejet.
2011. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
14 hónapos és ételekbe teszek tehéntejet. Adtam már neki kakaót is, de annyira nem szereti. még szopik is, talán azért nem szívesen issza meg. Ha szeretné valamelyiket inkább tehéntejet adnék neki, mint egyéb tejitalt.
2011. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem adok.
2011. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Ha 1 év feletti anyatejes, akkor szoptatom. akkor nem adok neki tehéntejet. Miért adnék? Anyatejet kap.
2011. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én se itatni gondoltam,hanem vannak olyan ételek,amibe tejet kell tenni: pl tejberizs,kukoricapehely tejjel stb.

A védőnőm azt mondta,hogy inkább babatejet adjak neki,mint tehéntejet. Ezért tettem fel a kérdést,hogy mások mit adnak.

2011. jan. 19. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Krumplipüré pl. tejjel, de kukoricapehely (tehát ami direkt, közvetlen tej), az tápszerrel.
2011. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!