Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szereti a játszószőn...

Anniebianca kérdése:

Miért nem szereti a játszószőnyeget?

Figyelt kérdés

Kisfiam jövő héten lesz 4 hónapos. Élénk, egészséges, rendkívűl érdeklődő és társaságigénylő kisbaba.Szokott lenni pihenőszékben, háton, hason, mindenhogy, kis izgőmozgó.:)

Karácsonyra a keresztszülőktől kapott egy játszószőnyeget, felette tornáztatóval, rajta ilyen olyan zörgő csörgő plüss dolgokkal. de egyátalán nem köti le! Arra gondoltam, talán azért, mert világoskék-krémbarna színű az egész és nem elég figyelemfelkeltő.

Egyébként a színes csörgőket, zörgős könyveket, csörgős elefántokat imádja, még a cumijával is élvezettel játszik, kiveszi, nézegeti, nyalogatja. Sokat foglalkozok vele, és igényli is az állandó "feladatokat", felfedeznivalókat, de bánt, hogy a szőnyeg nem jött be, mert tudom, hogy a sógoromék sokat költöttek rá, mit mondjak majd nekik, ha kérdezik?Ha jönnek látogatóba, maguk is láthatják, hogy nem jött be. Van ötletetek, mivel tehetném kisfiam számára vonzóbbá? Előre is köszönöm!


2011. jan. 18. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamat se kötötte le a játszószőnyeg,minden más igen de az nem,nekünk kék színű volt.Nem is használtuk soha,szerencsére nem vettük hanem kaptuk! Sógornődéknek szerintem ne hazudj,nem fognak megsértődni,hogy nem szeret játszani a babád a játszószőnyeggel,hisz senki nem tehet róla!
2011. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam lerakni 3hós babaámat a játszószőnyegre h a lábaival pont elérje a "rúd" alját így ahogy rugkapál mindig belerúg ilyenkor minden elkezd csörögni zörögni meg himbálózni és ez nagyon tetszik neki. Megáll nézni aztán megint BUMMM belerúg XDXD nagyon jókat nevetünk rajta úgy tombol így rajta :)

Próbáld ki így te is. Persze idő mire felfedezi ezt.

2011. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk is volt játszószönyegünk de nem kellett nem szerette. Vettem tornáztatót. Kis hid műanyagból, műanyag játékottal azt imádta. Kezével, lábával rugdosta. Később rájöttem, nem szereti a plüssöket. Nálatok nem lehet ilyen? próbáld ki, hogy kicseréled rajta a játékokat.
2011. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, én is a tornáztatóban látnám a megoldást, ha elérné szegényke! Mert ha odacsatolom, ahová való, akkor túl magas neki, pedig nem egy alacsony baba, 63 cm. De megpróbálom rásegíteni, és a plüssöket kicserélni.
2011. jan. 19. 06:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!