Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tartotok rendet a babaszo...

Hogy tartotok rendet a babaszobába? Miben tároljátok a játékokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én csináltattam egy polcot amibe müanyag dobozok vannak becsusztatva mint egy fiok és abban vannak a játékok.
2011. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A plüssöket, könyveket, társasokat polcon tartjuk. A többi játékot kosarakban és hálós játéktárolóban.
2011. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felfüggeszthető hálós tárolóban vannak a ritkábban használtak, a napi használatban levők pedig fonott tárolókban. Könnyű beledobálni, és ha több hely kell valami miatt, egymás tetejére tudom rakni.
2011. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 könyvespolc van és egy játéktároló így elférnek a játékok. Mindig ugyanoda rakom a dolgokat és a kisfiam kezdni érteni:-) Ha olyanja van visszateszi a játékot a helyére:-)
2011. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kisnita ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon kevés ideig van rend. Hiába pakolok el naponta többször is a fiam egyet gondol és megint mindent szétpakol. Most már szoktatom rá, hogy tegyen rendet maga után mikor olyan kedve van akkor jön és segít visszapakolni, de legtöbbször még rám hárul ez a feladat. Minden nap kiporszívózok és felmosok. A bútorokat hetente-kéthetente mikor hogy portalanítom. A plüss játékok meg a zenélős nagyobb dolgok a polcon vannak a kisebbeknek pedig van egy nagy műanyag doboz és van még egy doboz ami puffnak is lehet használni, abban vannak az építő játékok meg a kirakók.
2011. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy:)

De komolyra fordítva a szót az IKEA-ban vettem gurulós műanyag dobozt,felakasztható hálós tárolót illetve álló hálós tárolót!

A nap végén fürcsi előtt ezekbe gyorsan belepakoljuk a játékokat és kész!

Ami nagy játék és nem fér bele a fal mellé vannak sorakoztatva,hogy ne legyenek útban.

Ezek a tárolók praktikusak és nem utolsó sorban jól néznek ki,vidám színek,mókás motívumok stb.

Egyszóval este beledobáljuk őket reggel meg kiborítjuk és kezdődhet a móka:)

2011. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ebéd után pakolok össze a kisfiam szobájába mielőtt menne aludni! Van neki 2 felfüggeszhetős játék tárolója meg nagy hálós is és most vettem neki a tescoba ilyen műanyag láda szerüséget ebben vannak a kisebb játékok ezeket csak beledobáljuk!

A nagyobb játékai a szekrényre kerülnek amiket mindennap használ! Jaa és este fürdés előtt pakolunk még össze amugy egész nap úgy néz ki a szobája mintha 5 gyerek lenne itt és nem egy :DD!!


Te hogyan tárolod a játékait?

2011. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hűű...hát a lányomnak még nincs saját szobája,de én kosarakban tárolom az apróbb játékokat,a nagyokat minden mellé teszem,hogy ne legyenek útban,de azokat is úgy,hogy ne tűnjön kupinak!A zöldségestől kértem fehér,de nem olyan mély kosarakat,ami éppen befér a lányom fehér kiságya alá.Ebből hosszába 3 fér be alá,bár itthon csak kettő van!És nem néz ki hülyén! :D Ebbe próbáljuk belerakni a játékokat közösen.Este meg amíg fürdik összepakolok gyorsan!A könyveit (nem sok) a szekrényre felrakom a többit a kosárba vagy ami olyan mellé rakom,de az ágy alá.Mint pl.: formabedobó vagy karika piramis! :D

de sajna olyan nagy játékokat kapott karácsonyra és szülinapra,hogy alig férek tőlük.Hintalovat,óriás golyópályát,quadot,bilisszéket stb.Egyedül az építőkockákat rakja vissza a zsákjába egytől-egyig!:)

2011. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nekünk van külön szobája, a szekrénye tele van pakolva játékkal, múanyag kosarakban van a szekrényen. van kettá fonott kosár ami bazi nagy kb 80cm átmérő ebbe vannak a plüssök, van 3 ikea nagy láda, de igy is van egy csomo amit nem tuduunk elpakolni. pedig nincs olyan sok játéka, mert csak tólünk kap.
2011. jan. 18. 18:39
 10/13 anonim ***** válasza:
a fiamnak saját szobája van,ami úgy néz ki,mint egy katasztrófa sújtotta övezet.naponta többször elpakolok,de hiába.neki van ugráló csacsija,motor,babytaxi,hintaló,ezeket a fal mellé állítom sorba.van két sparos műanyag vödör,amibe beférnek az apróságok,kirakók,építőkockák stb.Ezeket imádja kiborogatni a vödröt a fejébe húzni és úgy járkálni a lakásban.a plüssök a polcon vannak,mert eszi őket,így fentről figyelnek.van egy járóka,ami nálunk dísznek van,na az tele van olyan játékkal,amivel nem nagyon játszik,de azért szokott.labdák,járássegítő stb.
2011. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!