Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elso szulinapra miket kapott...

Elso szulinapra miket kapott a gyermeketek? Mindenfele erdekel, jatek, ruhanemu stb.

Figyelt kérdés
En a v-teches ugri-bugri teknost szeretnem megvenni neki, de sehol sem kaphato, legalabbis en nem talalom... Esetleg velemenyek rola?
2011. jan. 17. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55 cm-es Wader dömpert kapott. Úgy szalad vele, mint a szél! :-)
2011. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

mi ezeket vettük neki.

2011. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Műanyag építőkockát.
2011. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kisnita ***** válasza:

Szia!

Elég sok mindent kapott, a bőség zavarával küszködött pedig sok mindenről azt se tudta mi lehet csak nézte nagy boci szemekkel :)

Kapott hintát, ez ideig nagyon nagyon szerette, még a nyugis korszakában fél órákat elüldögélt benne, mikor mondókáztunk, énekeltünk akkor is bele ültettem. Most 18 hónapos és egy pár hónapja már egyáltalán nem akar beleülni, inkább pakolgatja bele a macikat, plüssöket és azokat hintáztatja :)

Kapott nagy platós autót is. Na azzal sokáig nem tudott mit kezdeni, meg se nagyon merte közelíteni, mintha félt volna tőle... Utána beleültettük és abban tologattuk, az nagyon tetszett neki, később ő tologatta és pakolászott bele ezt, azt. Még most is szereti.

Kapott egy beszélő-éneklő elefántot, azt nagyon szereti. A hasán van egy henger és azt kell megpörgetni és utána beszél meg énekel. Már tiszta maszat mert mindenhová húzza maga után.

Kapott formabedobót fából amit el is pakoltam mert már az első nap bele léptem a háromszögbe és csillagokat láttam :S Na meg a drága kisfiam azzal szórakozott, hogy ide-oda dobálta, a tv-nek is nekivágta és inkább úgy döntöttem, hogy elteszem, jó lesz majd az későbbre.

Homokozót is kapott, az nagy kedvenc lett. Vettünk külön itthonit is mert a fürdésnél is szeret velük játszani.

A másik nagy kedvence a plüss zsiráf amit a legjobb barátnőmtől kapott. Elnevezte Edének és azzal alszik, mikor jön a foga rágja a farkát meg a szarvát :D

Kapott még ruhákat is meg kis cipőt, szandált, zoknikat. A szülinapja előtt pár nappal kapott egy labdát és egy zenélős dobot ilyen elő szülinapi ajándéknak, azokat is nagyon szereti.

2011. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fisher Price csiguszt és rucikat tőlünk, a többiektől is játékokat ruhát
2011. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az én listám is elég hosszú lesz, kicsit nagy a család, egy csomó ajándékot kapott a kisfiam.

Kisasztal székekkel (ikea), Tonka kisautók, Fürdőkádba felhúzós játékok, Mesekönyv keményfedeles és rendes is, tigrises fürdőköntös, gyerekétkészlet, fa puzzle, egy nagy plüssmajom, dömper - amibe ő is bele tud ülni, tologathatós kisvonat, és egy temérdek ruha: melegítő, bársonynadrág, kötött pulcsi, badyk, sapka, farmer ing, kapucnis pulcsi, harisnya stb.

2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!