Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most nézegetünk gyerek üléseke...

Most nézegetünk gyerek üléseket. Plüss az jó lenne? Azon gondolkozok, h nyáron nem sülne nagyon bele?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van, nem plüssös, nem izzad bele a gyerkőc!


[link]

2011. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk pont azt mondták a bababoltban, ahol vettük, hogy a plüssös jobb, mert nem izzad bele annyira, mint a rendes anyagúba, és tényleg így tapasztaltuk. 2 gyerek, egyik plüss huzatúban, másik rendesben, ugyanabban az autóban a plüssös huzatú gyereknek semmi baja, a másikról szakad a víz a hátán.
2011. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

erről mik a vélemények?

2011. jan. 16. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia

Ránézésre izzadós a huzata...

Mekkora gyereknek kellene?

2011. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most múlt 7hós
2011. jan. 16. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:

20.32-es vagyok

Nekünk ilyen van : [link]

elégedett vagyok vele és nem izzad bele.

2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább ne!


Törött a bekötője is. Nincs róla normális kép! Se az egész ülésről, se oldalnézetből, se a döntési fokokról, se semmiről.

2011. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mi most vettünk, a Bellelli(Leonardo,Tiziano) típusok légáteresztőek!Nálunk is szempont volt,hogy ne izzadjon bele a bébikénk!
2011. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajjjjjj!Ezt ne vedd meg!Olcsó húsnak nagyon híg a leve!Szerintem ezena dolgon nem szabad nagyon spórolni!Az nem baj ha használt(nekem is olyan van).6 hónapos a lányom és Vaterán vettem 33 ezerért egy Concord Ultimaxot.Ez 18 kilóig jó és nagyon jó minőséégű!
2011. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!