Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a Suttogó szerint...

Hogyan kell a Suttogó szerint altatni? El tudja v@laki mondani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit hosszú. Attol függ mennyi idös a baba. Mit értesz az altatás alatt? Delutánit, vagy estit, vagy esetleg az éjszakai "átalvást"?
2011. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, engem az esti, éjjeli. v vhol le lehet tölteni? hol tudnám elolvasni? bocsi h bekérdeztem... :(
2011. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A könyv nem irtoan drága, na persze a mai világban, már minden centet figyelni kell. Szoval kötetenként 2500ft, Van az elsö része a suttogo titkai, ujjszülött kortol, aztán 8 hostol fölfelé van a suttogo titkai2, a harmadik meg a suttogo mindent megold. Nézzétek meg neten vaterán hátha olcson hozzálehet jutni. Nagyon tartalmasak, nekem nagyon beváltak idáig. a tescoban is vannak darabja 2500-2800ft körül mozog. Nekem megérte. Letölteni szerintem nem lehet sajnos.
2011. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kedves első: az esti és éjszakai átalvást értettem alatta.

kedves harmadik: válaszod totálisan hasztalan, nem erre voltam kíváncsi...

2011. jan. 15. 21:17
 5/11 A kérdező kommentje:
most látom a %-okból, hogy talán 1 az első és a 3. válaszoló...?
2011. jan. 15. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Az elsö és a harmadik válaszolo vagyok.

A suttogo szerint igy altatunk.:Leteszük a babát csendesen beszélünk hozzá és simogatjuk egy kicsit a hátát és hadjuk elaludni. Ha nyugtalan ujra megsimogatjuk a hátát, hogy érezze nincs egyedül, de amint abbahagyja a sirást ne simogassuk tovább. Mindezt addig csináljuk míg a baba el nem alszik. Ha nem erre a normál esetre gondolsz akkor meg meg kell venned a könyvet, mert nem tudom sajnos a még 50 altatási modszert ide leirni, amit az egyes alvási szokások megváltoztatására, illetve alvászavarok megszüntetésére ajánl,a sok hogyan aludjuk át az éjszakát tippel.

2011. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a diablotorrenten le lehet tölteni a könyveket,megnéztem. második vagyok azt hiszem...
2011. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Klassz! Jo olvasgatást!!! :)
2011. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
le is jött.... ha adsz emailt, átküldöm! :)
2011. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves 81%os:)

a könyv meg van, az első 2 kötete. Kíváncsi voltam rá, hogy össze tudja-e valaki foglalni, hogy mi a suttogó módszere az altatásra.

2011. jan. 15. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!