Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom ajándékba kapott...

Kislányom ajándékba kapott egy óriási plüss elefántot. De hogyan lehet tisztítíni?

Figyelt kérdés

Bele sem merek gondolni, hányan megfogdoshatták már! Sajnos mosógépbe nem fér bele! Vagy én viszem túlzásba?

3 hónapos


2009. febr. 1. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Sajna a legtöbb ilyet csak kívülről, szappanos vagy enyhén mosószeres vízzel dörzsölve lehet mosni. Szerintem ne add még oda neki, úgysem igazán tudja értékelni. Később, ha már érettebb lesz az immunrendszere, nem okoz majd gondot. :)
2009. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi új bazi nagy kutyát vettünk neki.Én nagyon gyenge samponos vizet csináltam és az ezzel átitatott ruhával kicsit mergtörölgettem és utána kilógattam 1 napra a teraszra.Ezt akkor a legjobb megcsinálni,ha fagy,mert a poratka a fagyasztástól elpusztul.Utána ki kell jól rázni és kész.Ha van fagyasztóládád száradás után abba is berakhatod 1 napra.
2009. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam egy hatalmas, 1.5 méteres macit kapott. Én elvittem a patyolatba, 3000 Ft-ért gyönyörűen kitisztították. Itthon nem mertem nekiállni, mert attól féltem, hogy nem szárad ki rendesen, és nehogy elkezdjen a töltet penészesedni.

2009. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kézi gőztisztítóm azzal szoktam ezeket kigőzölni,110-130fokon gőzöl.Ez elintézi a poratkákat.
2009. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!