Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukák, mi mennyibe...

Angliai anyukák, mi mennyibe kerül kint a babának? Pelus, babaápoló szerek, ruhák? Mit hol vesztek és mennyiért?

Figyelt kérdés
Most készülünk hosszabb időre kimenni ismerősökhöz, de amit lehet inkább ott vennénk meg. Anyagilag nem tudom, hogy készüljünk oda. Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 12. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Milyen pelust hasznalsz? En Pampers-t es az ASDAban ( [link] ) szoktam venni.Ha jol emlekszem 12font volt 110-120 db.

Ruhat is ott szoktam leginkabb vagy a tescoban.

Vettem mar a Next-ben H&M-ben es Primarban (ott ne vegyel szerintem, mert nem jo minoseguek)...kisebb uzletekben is szoktam vasarolni.

Furdetot Otthonrol kuldi anyukam 2-3 havonta.

Paunlandban minden 1 font.Ott tudsz venni pampers, huggies es j&j popsitorlot is.

Ott vannak j&j tusfurdo sampon testapolo hintopor stb.

Nem tudom, hogy miket eszik a babad (tapszer uveges babyetelek stb)

Hippes etelek vannak amik otthon is (joval olcsobb angliaban) Aptamil tapszer otthon is kaphato pl.

Eteleket en a Bootsban veszem ( [link]

Kerdezz batran ha tudok segiteni.


B

2011. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hohho, meg fogsz lepodni, miota megvan a baba, mindent olcsobban veszek mint a baratnom Magyarorszagon!
2011. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első, nagyon köszönöm a hosszú választ, az 1 fontos bolt olyan, mint itthon az 1 euros, tehát pl. a popsitörlő 2X1 font? Azt mondták, hogy vannak nagyon nagy piacok, ahol fillérekért lehet venni babaruhát, úgyhogy azt ne nagyon vigyünk, csak az éppen aktuális méretet. A fürdetőt miért küldik itthonról, az ottaniak nem jó minőségűek?

Második, remélem én is, hogy jól meglepődök :-)

2011. jan. 13. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:

az egyfontosban minden egy font :) amin ek serult a csomagolasa annak 75 pi szokott lenni az ara :)

tenyleg lenyegeson olcsobb minden kint.

Azert otthonrol kuldi anyukam, mert nagyon erzekeny a bore es csak a gyogyszertarit birja.Kint van hasonlo az E45-os, de sokkal dragabb mint kikuldeni a furdetot otthonrol.

Anyukam anyosomek es apukamek is jonnek latogatoba 1 evben egyszer es ok is min dig hoznak 4-5 NATURLAND-osat igy volt, hogy nem vettunk 1 evig (en is azzal furdok, mert nagyon rossz a borom).....

Szerintem a ruha kb fele annyi mint otthon a pelenka szinten (pamperst es huggies-t probaltuk eddig).

A tapszer is olcsobb....en inkabb kintrol vinnek haza dolgokat mint forditva :D

2011. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!