Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a nehezebb dolgok...

Mik azok a nehezebb dolgok (súlyra nehéz), amiket nap mint nap használunk a babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Három hét múlva elrepülünk egy hétre a 10 hónapos kisfiunkkal, és lehetőségünk van előre küldeni kamionon nehezebb dolgokat, amik kellenek. Miket küldjünk el? Félek, hogy valamit elfelejtek.


Amire eddig gondoltam:

Libero (ott nem kapni)

tápszer (ott nincs Milupa)

utazóágy

hordozó a kocsiba (még jó az előző méret, azt el tudjuk küldeni, itthon már nagyobbat használunk).

Mit küldjünk még előre?

Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 12. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Babakocsi?
2011. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

babakocsi?

bébéiétel ha ilyet eszik azért 10 napra az a sok üveg...

én biztos vinnék neki ásványvizet, ha már lehetőség van rá, ott ki tudja milyen víz van, amiből ihat - én az ottani palackosban sem bíznék meg, bár nem tudom hova mentek, de sokat hallani olyasmit, hogy előre megbontják az üveget és felengedik ottani csapvízzel.

De ha haza már nem hozzák a cuccaitokat, akkor azért azzal is számoljatok, hogy ezt mind nektek kell hazahozatni is.

2011. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túl aggódod a dolgot:)

pelenkát ott venném meg, létezik a liberón kívül más is ami jó, pampers, huggies, világmárka.

Utazóágy, felesleges, elalszik köztünk a gyerek.

Hordozó, hát külföldön taxivsl vagy tömegközlekedéssel mennénk minden hová, amiben nem kell a hordozó! Babakocsiban tolom a gyereket, azt a gépee is felviszem, vagy a babakocsit a hordozóval vinném, így ha autót béreltek a csomagtartóba megy a váz, az ülésre hordozóstul a gyerek és kész:)

Tápszer, 1 doboz 1 hétre elég reggel estére, felesleges kamionnal küldeni:) nem kell egy raklapnyi, tízóraira uzsonnára joghurtot kekszet gyümölcsöt mindenhol kapni! Ebédre meg amit mi ettünk abból kapott

zöldséget tésztát husit.

Na de még ott a kiskád! Tusolóban is meglehet fürdetni. Sterilizáló, ennyi idősen már csak heti 1x sterilizáltam.

Víz, európában azért mindenhol iható a csapvíz, és szupermarkwtekben nem pancsolják a vizez!


Szóval nem kell a házat magatokkal vinni 1 hétre!

2011. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A babakocsit el tudjuk vinni a repülőn. Nagyon jó ötlet az üveges kaja, általában nem azt eszi, de nem biztos, hogy mindig lesz időm főzni neki. Ásványvíz szintén, bár megbízható országba megyünk, de itthon biztos, hogy olcsóbb, mint ott. Köszönöm a tippeket, várom még a továbbiakat, ha esetleg lennének!
2011. jan. 12. 08:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túlaggódom, de eddig mindig kocsival mentünk, és totál tele volt a csomagtartó plusz az üres ülés.

Az utazóágy tényleg nem létkérdés, de ha már van lehetőségünk küldeni, akkor miért ne? (ingyen, és haza is tudjuk ugyanígy küldeni) A Libero, tápszer, bébiétel szintén a "miért ne"-kategória. Gyerekülés azért kell, mert kölcsönautónk lesz (nem bérelt), vagy barát-rokon fog minket fuvarozni, és senkinek nincs pluszban hordozója. A babakocsira nem kapcsolható, a légitársaság honlapján pedig azt írják, hogy így nem lehet vinni a gépen. Sterilizálóra meg kádra nem gondoltam (gondoltam, de nem akarom küldeni).

2011. jan. 12. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!