Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol rontottam el, hogy 4...

Hol rontottam el, hogy 4 honapos ilyet csinal, mint egy ma szuletett baba?

Figyelt kérdés
Mar az elso honapban gyonyoruen szopott 3 orankent, ejjel 4 orankent, egy honaposan ataludta az ejszakat. Mar reg tapszerezunk, de most egy hete kikeszit. Nappal buzlogeti a kajat, az ejjelt meg nemhogy ataludna, 2,5 orankent eszik, nem tudom, hol rontottam el, es mi a megoldas, de megorulok, nappal azon idegeskedek , hogy nem kepes enni, ejjel meg nem alszunk, mert eszik. Valaki hasonlo cipoben?
2011. jan. 12. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítsd be neki a rutint, ugyanis összekeveri a nappalt az éjszakával.
2011. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szoptattam és bizony nálunk is előfordult kb. 3-4 hónapos korban, hogy nem nagyon akart nappal szopizni. Ennek oka, hogy kitárul neki a világ, minden eltereli a figyelmét és nem ér rá enni. Ezt pedig az éjszakai nyugiban pótolja.

Próbáld nappal nyugodt körülmények között etetni, hogy lehetőség szerint minél kevesebb inger érje evés közben.

Vagy ellenkezőleg, tegyél a nyakadba egy feltűnő nyakláncot, hogy azt tudja nézegetni, amíg eszik.

2011. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém anyatejes volt még 4 hónaposan, de volt olyan nap, hogy időnként alig evett, volt, hogy délben evett először, és csak egyszer még aznap, éjszaka pedig kétszer evett. Én kétségbeesésemben még tannácsadásra is elvittem a gyermekorvoshoz, nem beteg-e, de nem talált semmit, és 2-3 nap után jobb étvágya lett, de folyamatosan csak etetni akartam napközben - 4-5 órás nemevés után próbálkozik az ember -, ő pedig bőgött, hogy nem kér.
2011. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!