Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 76 cm és 9,2 kg....

Kisfiam 76 cm és 9,2 kg. Miért mondják rá sokan, hogy kövér?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem látom kövérnek, és ez alapján a táblázat alapján a hosszához tartozó átlagsúlyt el sem éri:

[link]

9 hónapos egyébként.

Ha csak body van rajta és ül, akkor van egy édes Micimackó-pocakja, de ennyi. Mit várnak egy kisbabától, hogy cérnaszál legyen?


2011. jan. 11. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ha vékony, az se jó, ha duci, az se. A védőnő biztos szólna, ha gond lenne, egyébként pedig 2-3 éves korban úgyis lefutkározzák a felesleget. Akkor meg sok gyerek úgymond szinte levegőn él. Szóval nyugi. :)
2011. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:) Nyugi. Nekem a lányom volt 9 hónaposan 9 kiló! :) És hát nem volt vékony baba, de kövér sem. Amolyan kis "egészséges" husis. Most 2 éves, és olyan kis nyurga lett, eltünt minden babahája. :) 94 cm és 11,5 kg.
2011. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de szerintem jobb ha kis hurkás:)

Az én fiam is kis husi volt ennyi idősen de senki nem mondta,hogy kövér.Ne foglalkozz mással:)

2011. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Na, ez jó ötlet, fogom mondani nekik, hogy a védőnő szólna, ha kövér lenne.

Amúgy még csak hurkája sincs egyik végtagján sem. De már volt olyan idős ember, aki olyanokat mondott neki, hogy "mondd meg anyának, hogy ne adjon annyit enni, mert nem fogsz tudni megtanulni járni! Nem fog elbírni a lábad!"

Pfff...

2011. jan. 12. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 74 centi és 8.2 kg. Anyósom és apósom állandóan b**gat hogy milyen jó húsban van és nem etetem-e túl. Nekem ő a legformásabb. :)

Szerintem a Te babád nem kövér! Ne foglalkozz senkivel, lényeg, hogy makk egészséges, nem???

2011. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam, 8 hós, 73cm és 9,5 kg,és ő sem kövér, vannak hurkái a lábán, de ez így jó szerintem. A te abád még hosszú is szerintem, és nem a magasságához képest nem sok a kiló.

Ja, és elbírja a lába a fiamat, mert már feláll, és nincs gond :-)

2011. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ekkora hülyeséget...

az én babám 71cm és 9,2kg,8hónapos.Egy cseppet sem kövér,gyönyörű,formás baba.Neki is van pocakja,ha ücsörög:)Senki nem mondta még rá,h kövér lenne...

2011. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeimre is mindig teszik a megjegyzést, pedig nem kövérek.Kis hörcsög képük van, meg persze nem az a gebe típusúak.De nem kövérek.De azt nem teszik soha hozzá hogy magasak is.

A lányom 2,5 éves és 18kg és 97cm

A kisfiam 4 hós és 68cm és 8kg.

Apa magas, de én sem vagyok kicsi fajta.

2011. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!