Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szolárium, műköröm szoptatás...

Szolárium, műköröm szoptatás alatt? Szerintetek,8 hós a fiam.

Figyelt kérdés
szeretném ismét jobban érezni magam,terhesség kezdetétől lemondtam ezekről, de most már reggel, este és éjjel szoptatok, szerintetek lehet baja a tejemnek ha tetetek fel műkörmöt,illetve heti 1,2 *elmegyek szoliba? (Most fehér bálnának érzem magam :-))
2011. jan. 11. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm a terhessége alatt is szolizott, pedig nem túl jó dolog az ilyesmi ilyenkor.

A szoptatás ideje alatt én nem tenném kockára a tejemet, mi van, ha elapad tőle?!

A műkörömmel meg felsértheted a babádat, vagy egyéb sérülést is okozhatsz, de te tudod...

2011. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én se csinálnám.

A szolit meg teljesen abbahagytam: valami nagyon furi szagot éreztem magamon utána mindig, hiába a fürdés.

2011. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd ki a szoptatás legvégét; szerintem a bimbódnak nem tesz jót ilyenkor ez a fajta hatás, hiszen így is ki van téve a mindennapos igénybevételnek.

A saját egészségedet is háttérbe szorítod ezzel, hát még a babádét.

2011. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szoliról ne tudok nyilatkozni,de a műköröm nem árthat.Én is megcsináltam magamnak saját körömre zselét,így nem törik,és tompább is,mint a saját körmöd,így biztosan nem sértem meg a babát.
2011. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, akkor a szolit hanyagolom még, de lehet hogy egy rövid körmöt tetetek fel, vagy csak zseléréteget.

Még eldöntöm, eléggé vacilálok.

2011. jan. 11. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csak pici körmöt csináltam,és sokkal jobban érzem magam tőle.
2011. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A normál méretű zselés műkörmökkel szerintem nincs gond, csak hosszú karvalylábhoz hasonló körmöket ne növessz vagy tetess fel semmiképp, mert szerintem azért elég kényelmetlen lehet, főleg, ha szoptatsz, és tényleg nem túl szerencsés kisgyerek mellé.
2011. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!