Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak néhány normális ételt...

Ha csak néhány normális ételt eszik meg, amit én főzök (lent), mindig azokat adjam neki, a többi legyen bébikaja amit szeret?

Figyelt kérdés

Másfél éves és gyakorlatilag csak ezeket eszi meg amik házi készítésűek:

pörkölt tésztával, gulyás-, hús-, raguleves, bundáskenyér, sültkrumpli és sütemények.

Semmilyen főzelék, semmi amiben egy pici paradicsom is van, semmi hal, szóval csak azok, akiket leírtam.

Viszont van 1-2 univeres bébiételt, amit bármikor képes megenni. Adjam ezt?

Nagyon vékony egyébként, és üvölt ha éhes, de csak azt eszi meg, ami a fogához fűlik.


2011. jan. 11. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Másfél évesen a bébikaja nem a legjobb megoldás,ahhoz már nagy.

Ha nem akar enni,akkor vidd el az asztaltól,és a következő étkezésig ne kapjon semmit! Akkor sem,ha üvölt. Ha igazán éhes lesz,akkor megeszi,amit kap.

Hozzászokott,hogy válogathat.

2011. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adj neki üvegest is, amit szívesen megeszik, főleg, ha nem túl jó evő. Te is szívesebben eszed meg azt, amit szeretsz. Ő is így van vele! :-)
2011. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!