Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csemegekukoricát (mirelit)...

Csemegekukoricát (mirelit) adtok 8 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Turmixoljátok vagy szűrőn átpasszírozzátok mint a borsót?Belemehet a héja?
2011. jan. 11. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt azt írja,hogy 4-6 hónapostól kaphat kukoricát (én kicsit korainak tartom) [link]
2011. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 7-8 hós kora óta adok neki, és nem paszírozom, úgy megy a turmixba ahogy van.
2011. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a finomfőzelékbe tettem néha 7 hónapos kora után, meg babatokányba 10 hónapos kora után, de igazából a kukoricát nem emésztik meg szem formájában (a felnőttek sem igen hasznosítanak belőle), úgyhogy én önmagában nem adtam neki.

Egyébként összetörtem villával, amíg pépeset evett meg botmixerrel pépesítettem.

2011. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én adok neki már kukoricapelyhet azt nagyon szereti de azt sehol nem találtam,hogy le kell-e passzírozni de vszínű,hogy adom neki botmixelés után úgy ahogy van.Cukkinihez akarom keverni.
2011. jan. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!