Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esővédő, a babakocsidhoz való...

Esővédő, a babakocsidhoz való van? Úgy értem kifejezetten a márkához gyártott?

Figyelt kérdés
Esetleg tud valaki segíteni abban,hogy Zapp-hoz bármelyik "minden típusra" esővédő jó,vagy csak a sajátja fedi be teljesen?És van külön mózesre és sportra való általános?(Azért idétlenkedek,mert a mózesünknek olyan volt,amit a kupolához kellet cipzározni,így ott nem volt kérdés.De most,hogy sportra váltottunk,vennünk kéne.)
2011. jan. 10. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A mindenre jo, szerintem tenyleg olyan. En is vettem egyet a DM-ben, es tokeletes, jobb, mint, ami a kocsihoz volt, mert azt a kupola ala kellett cipzarozni, igy a kupolat nem vedte semmi.

Csak azt nezd meg, hogy sportkocsira, vagy melykocsira valo-e.

2011. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2011. jan. 10. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

eredeti Zapp esővédőt lőhetsz a vaterán is vagy a teszen babaszobán esetleg, nekem volt egy kocsim amire "általánost" vettem de elég idétlenül állt rajta! amúgy igen mózeshez és sporthoz külön kell venni még az "általánost" is többféle van abból is! van a brendonban is nem túl drágán olyan mindenre jó mózeses és sportrészes is!

2011. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most egy van t.v-en 5000ért.Szállítással 6.Nem sajnálok a babámtól semmit,de azért 6000ért esővédőt?....mindenesetre köszi a tippet,a Brendon oldalát most néztem és pár ezerért vannak,majd megnézem személyesen is.Dmben csak mózesre valót találtam...
2011. jan. 11. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

hú 6000ft? az tényleg sok annyit én sem adnék érte! pláne hogy nem használja igazán ki az ember hanem olyan jó ha van kategória!

ebayen nem tudsz vásárolni? ott is szokott lenni!

2011. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!