Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Termoszabn előre elkészitett...

Renibaba25 kérdése:

Termoszabn előre elkészitett tápszert adtam a 3 hetes lányomnak és az imént vettem észre hogy megsavanyodott. Mi baja történhet?

Figyelt kérdés
Most nem tudom hogy már az előző etetésénél is az volt e. Mióta evett belőle kb 4 órája, semmit nem veszek észre rajta, most is alszik. és azóta már kért még egy adag kaját ilyenkor szidom az internetet mert itt olvastam, hogy előre el lehet késziteni és termoszban tárolni 24 órát.
2011. jan. 10. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szia semmi baja nem lesz. kisfiam is evett egyszer véletlen savanya tápszert. semmi baja nem lett tőlle szerencsére.
2011. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kriszti83 ***** válasza:
A tápszeres dobozon mi áll, meddig lehet a babának adni az előre elkészített tápszert? Én inkább éjszaka is felkelek és frissen készítem. Nem hiszem, hogy hasmenésen kívül bajt okozhatna...de gondolod, hogy savanyún megitta volna? Szerintem nem, ne aggódj!
2011. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lesz baja, de a tápszerek is tejalapúak, így ha folyton melegbe van megromlik. Hűtőbe eláll 24 órát, de őszintén megmondom ilyen picurinak inkább mindig frisset kell adni, az a tuti:-)
2011. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félreértettél valamit? Én még sosem olvastam itt, hogy termoszban elállna, viszont hűtőben igen. Max. megy majd a hasa tőle, de ennyi. Az ilyen kérdések 99%-ban a hűtős módszert javasolják vagy azt hogy a meleg vizet tedd termoszba és öntsd rá a porra. Én is mindig frisset csinálok, az a biztos.
2011. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig frisset csinálj. Termoszban, melegen egyáltalán nem kellene tartani a tápszert. Esetleg hűtőben szokták, de én azt sem szerettem. Néha nagyon kómás voltam, de inkább frissen készítettem éjszaka is.
2011. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég, termoszban csak a meleg vizet szabad tárolni, a tápszert nem!!!! Valamit nagyon félreértettél. Melegen nem szabad tárolni az elkészített tápszert, mert pont ez lesz: megsavanyodik, ugyanis elszaporodnak benne a baktériumok. Ha hűtőbe teszed, miután megcsináltad, valóban semmi baja nem lesz. Utána újra lehet melegíteni egyszer.
2011. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a váalszokat, szerencsére nem lett semmi baja, valószinű nem is ivott belőle...marad a frissne készités
2011. jan. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!