Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam 1 éves, az baj ha...

A fiam 1 éves, az baj ha nincs semmi kabalája, kedvence amivel alszik, vagy amit cipel magával meg ilyenek?

Figyelt kérdés
hiába adok akármit neki a kezem kell éjjel,nappal
2011. jan. 8. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
14 hónapos lányomnak sincs semmi ilyesmi. Ő cumizik alváskor. Később lett, bölcsiben, kutyusa a nagyobb lányomnak.
2011. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Ezt most komolyan kérded? :) Dehogy baj! Anyósom akar folyton a fiamra minden szart ráeröltetni, mert a gyerekinek és a másik unokáinak is van olyan valamije, amit hoznak-visznek. Leállítottam, mondtam semmi ilyesmire nincs szüksége, főleg nem direktben. A pelenka "kell" neki elalváshoz, olyan, mint én, a fejére kell húznia valamit, de annak kifejezetten örülök, hogy nincs semmi olyan dolga, amihez extrán ragaszkodna. A pelenka lehet egy pamutzsepi is, vagy valami ruhadarab amit ér. Agybajt kapok a "nemlehetkimosni" vackokon, és az egyéb ilyesmitől.

Van akinek van erre szüksége, van akinek nincs. :)

2011. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam később, olyan másfél éves kora körül választott magának állatkát. Addig én is hiába adtam bármit is, nem kellett neki.
2011. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs a 11 hós fiamnak, de szerintem nekem soha sem volt.
2011. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem baj!!!

Tudod hány olyan gyereket láttam már aki egy koszos pléddel, pelenkával, plüss állattal mászkált, mert nem lehet elvenni tőle addig sem míg az anyuka kimossa.

Szóval inkkkább örülj, hogy nincs!

2011. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a kis takarója,amitől megnyugszik.

El se lehet tőle venni,pedig már nagyon ráférne egy mosás!

13 hónapos a fiúcska.

Talán örülj neki!

2011. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!