Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom úgy issza meg a...

A kislányom úgy issza meg a tápszert, h kis gyümölcslét öntök a vízéhez. Minden etetéskor tehetek bele gy. lét?

Figyelt kérdés

Valamint lehet olyat tennem, h a vacsis tápszerébe keverek egy kevés tejpépet? Csak annyit,h iható legyen. Így talán laktatóbb is.

Köszi, 5hós anyuka


2009. jan. 29. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is 5hósak vagyunk és már adom neki a jó éjszakát tejpépet!Nagyon ízlik neki és kihúzza az éjszakát!
2009. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kanalazzátok vagy isszátok?
2009. jan. 29. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ennyire már nem kutyulnám a vacsit, válassz valamilyen laktatóbb terméket inkább. Gyümölcslevet szerintem rakhatsz bele mindig.( Ha másként nem issza meg gondolom mindenképpen raknál bele:))
2009. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A tejpépeket mindenképp próbáld meg kanállal adni,hogy egyrészt szokja ő is a kanalat,másrészt nehogy félrenyeljen.

A tápszerbe én sem tennék tejpépet,de a gyümölcslés megoldás jó,ha így jobban szereti,csak ne szokjon nagyon az édes ízhez.

2009. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mildibé szép álmokat adjuk neki!És ez tápszer tehát cumisüvegből adjuk este!rosszul írtam az előbb mert nem jó éjszakát hanem szép almokat!
2009. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.
2009. jan. 29. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
tejpépet csakis kanállal!!!!Ha cumiból issza majd szép fekete fogasi lesznek jó cukros, jó tömény sokat érintkezik fogával.
2009. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a tejpépet mi is kanállal adjuk csak a szép álmokat nem mert az tápszer!sokkal laktatóbb mint a sima tápszer!
2009. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!