Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit használtan vesztek...

Mi az amit használtan vesztek a babátok számára és mi az, amit soha nem vennétek használtan?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a rokonoktól kapott használt dolgok, hanem a vadidegenektől származó holmikra.
2011. jan. 8. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem a kisagy az hasznalt, de a matrac uj, ruhak vegyesen. amibol nem engedtem hogy hasznalt legyen az a furdokad, torulkozo, cumisuvegek, mellszivo, etkeeshez szukseges mindenfele. kaptunk egy FP Dzsungel Deluxe Bébi Rugdalódzó-t, de olyan helyrol ahol cigizett apuka, anyuka, testver+ nagyszulok. megprobaltam leszedni rola az anyag reszet ki is mostam. ugyanolyan budos es fogtam kib...tam. en most mar csak olyat veszek, fogadok el hasznaltan amit kitudok mosni, fertotleniteni!!
2011. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%
én nem vettem semmit használtam a fiamnak!!!mi ugy voltunk vele h mivel elsö baba ezért megérdemli az ujjat:):)))meg amugy sem vennék neki semmit használtan a gyerekem ö a legjobat érdemli meg mindenböl:)pedig használtan ingyen ideadtak volna nekem mindent a babának mikor terhes voltam...de én mondtam h adják másnak én ujjat vennék megint mindenböl...na jo a bölcsöt az nem mert jo álapotban van és azért megint nem adnák ki 90 ezret!!!meg a babakocsi is jo lenne a következönek azért sem adnák ki megint 60 ezret mikor non jo álapotban van:)))de a töbit mindent ujjat vennék:)
2011. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom ki pontozta le az utolsó válaszadót ennyire, hiszen mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Nyilván ő tudatosan vállalta a gyereket, tisztában volt a kiadásokkal és valószínű, hogy egy következő gyereknél szintén megengedheti magának az új dolgokat.

Egyébként használtan vadidegenektől és semmit sem vennék a babámnak. A rokonoktól, ismerősöktől természetesen nagyon sok mindent kaptunk mi is, de ha nem adtak volna, inkább újonnan vettünk volna meg mindent. És nem azért, mert egy gyerek megérdemli, hanem mert a hiába a sok fertőtlenítés, azt se tudni milyen helyről származik a sok neten vett holmi, ki tudja kinek-minek a szájában volt az a játék előtte, semmi pénzért nem adnám a babámnak.

Természetesen senkit nem ítélek el, azért, hogy mi mindent vesz használtan, csak kíváncsi voltam a véleményekre.

2011. jan. 9. 09:45
 14/14 anonim ***** válasza:
hát igen,én sem értem h miért pontoztak le ennyire de am meg nem is érdekel...én csak leírtam a véleményemet:)és ezt nem fogom megválltoztatni hiába sokaknak nem tetszik!miért nem vennék használt cucokat a gyerekemnek???már a lényegét le írta a kedves kérdezö kommentben:))) mert nem tudni h kinek minek volt a szájában az a játék pl,vagy ne adj isten egy beteg gyerek hordta azokat a ruhácskákat...én meg ugy adnám rá:(és ha vmit elkapna a fiam is ezáltal...mert nem lehet tökéletesen semmit fertötleniteni!!!ÉS AKI GYEREKET VÁLLAL AZ VÁLLALJA ,ÉS TUDJA BIZTOSITANI A GYEREKÉNEK A SZÜKSÉGES DOLGOKAT!!!ha nem tudja ne válalajon gyereket!!!és pontozhatok le is meg fel is ez van:)
2011. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!