Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit használtan vesztek...

Mi az amit használtan vesztek a babátok számára és mi az, amit soha nem vennétek használtan?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a rokonoktól kapott használt dolgok, hanem a vadidegenektől származó holmikra.
2011. jan. 8. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nadrág, pulcsi, póló, babakocsi ezeket használtan vettem kicsi korában!Cipő, bugyi,trikó bady, cumisüveg ezek mindig újak voltak.
2011. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szia,

sohasem vennék használt fehérneműt, bodyt, harisnyát, zoknit, sapkát.

Felsőruházatot viszont igen.

2011. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amit igen: ruhák, bababútor, babakocsi.

Amit nem: mellszívó és a szoptatáshoz szükséges kellékek, étkezéssel kapcsolatos dolgok.

2011. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
amit soha nem vettem használtan: cumisüveg, harisnya, zokni, cipőt csak 2 éves kor után mertem megkockáztatni, de akkor is a legmárkásabbakat, amik jó állapotban voltak. de minden más használtan lett beszerezve.
2011. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel tervezünk még babát, babakocsit és kiságyat újat vettünk.

Egyébként az eddigi hozzászólásokkal egyetértek, főleg felsőruhát, hálózsákot, ill. 1-2 tényleg jó állapotú játékot vettem használtan.

Fejőt, cumit, ill. olyan ruhát, ami a testtel közvetlenül érintkezik, nem vettem használtan. Mi elég sokmindent örököltünk, ill. adtunk is már tovább.

2011. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. a mellszívót, bébiőrzőt, légzésfigyelőt újonnan vettük. elég drágák ahoz, h garanciát vállaljanak érte, míg használtan ugye nincs gazarncia.
2011. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

amikor vártam a babát,több mindent újonnan vettem,ma már használtam vennék mindent szinte,mert nagyon kevés idő még használ valamit.használtan vennék:etetőszéket,ágyat,bébiőrzőt,ruhákat,játékokat(amit ki lehet főzni)és gyakorlatilag mindent ami kell neki.

Amit nem vennék,a textilpelenkákat,a cumi,cumisüveg,és majd később a bugyik.

2011. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

pelenkát :D


Na szóval már mindent leírtak előttem.

2011. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Újjan vettem az első két hónap alsóneműit, a ruhácskák 80%-át, ágynemüt, fürdőtörülközőket, pelus, cumisüveg, babakocsi, pelenkázólap stb.

Használt volt a mellszívó, átmostam, fertőtlenítettem, a korházban sterilizálták - miért adtam volna érte 40e-t?

Használt a pihenőszék, és a bölcső, de a kiságy, meg a bébikomp új.

Játék is van használt is az újak mellett.

2011. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bodyt, trikót, zoknit, harisnyát, cumit, kanalat nem vennék használtan. Viszont vettem már használt kabátot, overallt, nadrágot és pulcsit, márkás játékot, babakocsit.
2011. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!