Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázasodhat a 2 hónapos kötelez...

Lázasodhat a 2 hónapos kötelező védőoltástól és a prevenartól?

Figyelt kérdés

Ma voltunk tanácsadáson, és szegénykém 2 oltást is kapott, de a doki nem mondta, hogy figyeljem a hőjét.

Lehet tőle lázas? Volt valaki még aki egyszerre kapta meg a 2 oltást?


2009. jan. 29. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan kapják így, ne aggódj. A hőjét pedig minden oltás után figyeld, sokféle anyag jut ilyenkor a szervezetébe, reagálhat érzékenyen valamelyikre. Azért ha jól tudom nem jellemző a láz. Nálunk nem volt.
2009. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!!Mi is igy kapjuk,de a 2hóstol nem lázasodott be,viszont a 3hóstól igen.Este még normális hője volt,de éjjel 3kor már 39!Gyors kúp,1/2 óra alatt levitte.

Remélem segitettem!

2009. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen előfordul, adj neki egy germicid c kúpot..vagy felet, nem tudom h hány kg
2009. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Figyelni fogom neki, remélem nem lesz baj, és hogy egyéb mellékhatása sem lesz.

Olvastam több helyen hogy pár nappal az oltás (prevena) után torokgyulladást, meg légcsőhurutot kaptak. Remélem mi nem fogunk.

2009. jan. 29. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Lázas baba anyukája, hogyan vetted észre 3-kor a lázat? Mindig aggódom, hogy nem fogom észrevenni.
2009. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!