Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon melege lenne a babámnak...

Nagyon melege lenne a babámnak nyáron egy sötétszürke, majdnem fekete belsejű vagy sötétkék színű babakocsiban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
nagyon
2011. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy a színe, a napra úgysem viszed, vagy napvédővel. a mienk sötétkék, és nagyon jó. nem melegebb, mint pl. a rózsaszín.
2011. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mivel a fekete szín szívja magába a meleg napsugarakat, biztosan. Ha már megvetted, ajánlom tegyél bele valami fehér takarót.
2011. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A miénk is sötét színű, nyáron a babám 4-5-6 hónapos volt, tehát még a mózes részét használtuk. Hát meleg volt, de mi vettünk egy kocsira szerelhető napernyőt és igazából nem volt probléma a túlzott meleg miatt.

Persze ha választani lehetne akkor én is inkább világosat vennék, de ez le volt értékelve anno és emiatt döntöttünk mellette.

2011. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mai ésszel már nem vennék sötétkéket. hiába "szellőztettem", ahol csak lehetett, irtó meleg volt benne, elég volt csak beletennem a kezemet. A gyereket már nem tettem bele. :-(
2011. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Ezt is figyelembe vettem a babakocsi vásárlásnál.

2011. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!

Az az anyagától függ!!!! nekem volt fekete babakocsim (casualplay) zöld betéttel a baba alatt de szellőző anyagú kocsi volt drágább felső kategóriás, tehát ha jó minőségű drágább kocsit veszel nem lesz gond akkor sem ha sötét a színe és gondolom 40-fokban úgysem visze ki a tűző napra, és persze fontos az is hogy jól szellőző nyáriasítható legyen a babakocsi:-)

ha inkább olcsóbb kategóriájú kocsikat nézel aminek műszálasabb az anyaga illetve zártabb akkor igen fontos a színe is!

2011. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, Peg Perego-t szeretnénk venni, utána kérdezek, hogy milyen anyaga van. Köszi!
2011. jan. 9. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
a Peg Peregok jók szerintem :-) de tényleg nem árt ha utánanézel! a brendonban van jó sok fajta PP nekem volt belőle Veneziám és probáltam GT3-at, AT4-et, Skatet mindbe volt fekete rész de jó anyagból, nem beleizzadós egyik sem!
2011. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!