Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet most kapni kétrészes...

Hol lehet most kapni kétrészes 80-as fiú overált?

Figyelt kérdés
Sürgősen kellene vennem a kisfiamnak, de sehol nem találok megfelelőt.
2011. jan. 6. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Tescoban, épp most van 50%os leárazás. Hogy melyikben épp mi van, az ugye boltfüggő. Tegnap nálunk volt többféle is, de mi vidéken lakunk..
2011. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kínai üzletben láttam, nagyon jó anyaga van és 3000ft volt. Kár, hogy előtte már máshol megvettük.:(
2011. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kínaiban. Mi a Sárkány centerben vettünk 3800-ért. Nagyon jó anyaga van, vízlepergetős, lecipzározható a kapucnija, jó a bélése is, nagyon meleg, felhajtható a kabát ujja és a nadrág szára is, a nadrág kantárját pedig gombolással tudod állítani. Nagyon sokfajtát láttam ott, amilyen színben csak szeretnél.
2011. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor megnézzük a Sárkány centerben.
2011. jan. 6. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!