Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétrészes overált szeretnék...

Kétrészes overált szeretnék venni, de hol nézzek körül?

Figyelt kérdés
Az már biztos, hogy nekünk két részes téli ruhára lesz szükségünk autózások miatt. Kantáros naci + kabát. Van ötletetek, hogy hol keressek ilyet a kisfiamnak, milyen boltokban nézzem meg? 13 hónapos, most 86-os ruhákat hord.
2010. nov. 2. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Minimanóban is láttam. Budapesten laksz? A bosnyák piacon szombatonként van nagy piac. Van egy nőci kétrészes ovverálokat árul nagyon vastag viznek hónak ellenáll nagyon aranyos fiúsok vannak 3800 forintért. Tavaly vettem a lányomnak nála egyet le a kalappal mindent kibír, nem ázik át a vékony pulcsi harisnya elég volt nála sosem fázott.

Boltokban elég húzós árak vannak...

Esetleg még decathlonban nézd meg.

2010. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kikben és a lidl-ben akciós. ha vmi minőségit akarsz, akkor h&m, c und a, v bármelyik nagyobb sportbolt. (hervis, decathlon...)
2010. nov. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húúú, köszönöm mindkettőtöknek, jó ötleteket adtatok. Nem Pesten lakunk, de megoldom, hogy meg tudjam nézni a bosnyák piacot is. Köszi még egyszer!
2010. nov. 2. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:
én múlt héten kínaiban vettem 4000 ért. Szép, jó vastag a naci és a kabát is. Kapucnival, mindennel. Néztem máshol is, tesco, c&A stb. de itt találtam a legjobbat.
2010. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor körülnézek a Sárkány centerben is. Hátha ott is van valami jó. :) Köszi!
2010. nov. 2. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!