Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mmilyen pelust használjak...

Mmilyen pelust használjak éjszakára? Fiam 8,5 hós és 10-12 órát alszik, ennyit szivárgás nélkül nem bír ki a pelus.

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A Huggiest próbáltad már? Nagyon jó nedvszívó.
2009. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a libero, este 8tól reggel 7ig bírja simán, pedig iszonyú nehéz már reggel :)..huggies nekünk sajna nem vált be. Ki kell tapasztalnod, vegyél kiscsomagosat ebből is, abból is:)
2009. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekünk a dm-es babylove nagyon bejött.
2009. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Libero tart a legtovább (11-12 órát simán bír), de ez gyerekenként változó.
2009. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a libero nem vált be, és a dm -es sem. Sokat fészkelődik forgolódik és sztem elmozdulhat.

De köszi kipróbáljuk a huggist.

2009. jan. 28. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már 1 éves, este 7-től reggel 6-7-ig van rajta a pelus. Nekünk a Rossmann-os vált be, nem szokott átázni, talán 1-2-szer fordult elő.

Csak ajánlani tudom, szerintem nagyon jó, és nem is olyan drága.

2009. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 8.5 hós,és ő is kb.11 órát van egy pelusban(21-8)és állíthatom,h a Huggies és a Liberó kibírja szivárgás nélkül.A Huggies-nál 13 óra volt a maximum(ennyit aludt,elhiheted,már aggódtam)és még soha nem volt pisis az ágy vagy a ruha.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a tesco színes vált be, este 8-tól reggel 8-9-ig egy pelus van, attól függ mikor ébred. Az én kisfiam (9hónapos) is sokat forgolódik, fél éjjel a cicin lóg úgyhogy elég sokat pisil is, de havonta 1-2-szer volt eddig olyan, hogy átázott.
2009. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pampers Active Baby. Ebből sosem folyt ki még semmi előtte meg pampers Sleep&Play volt. És abból sem. Most 9 hónapos a lányom és este kilenctől reggel kilencig alszik, de utána még megetetem és csak kaja után teszem tisztába. Tehát bőven kibírja a 12 órát.
2009. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!